reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny, dobrego tygodnia!

Wiem, że były tu wcześniej takie głosy, ale sumienie mi każe potwierdzić i wielkimi literami napisać TESTY OWULACYJNE PRODUCENTA PINKÓW TO DNO. Nie sądziłam, że będą aż takie złe, że wcale nie nadadzą się do użytku, a akurat chciałam kupić testy ciążowe i owulacyjne od jednego sprzedawcy na allegro. One się do niczego zupełnie nie nadają.
Także w tym miesiącu staramy się z mężem ,,na chybił trafił'', gdybym po kalendarzyku i samoobserwacji miała obstawiać, to owulacja w przeciągu 2 najbliższych dni mogłaby mieć miejsce. Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków.

A tak na wypadek, gdyby którąś trzeba było dziś rozbawić: śniło mi się dzisiaj że zrobiły mi się 2 dodatkowe sutki, ułożone tuż obok (nie poniżej) normalnych. Wciąż nie mogę wymazać tego z głowy😫
 
reklama
Mi się dziś śniło, że brałam udział w konkursie makijażu. Tematem przewodnim był kokos [emoji23] trzeba było mieć też stroje, a ja zapomniałam i pobiegłam przez las do LICHENIA (WTF?!) bo tam były stragany pod tym sanktuarium i same rzeczy z lumpa. I znalazłam telefon jakiegoś typa i chciałam odblokować żeby zadzwonić do kogoś, że go mam, a tam jak tylko odblokowałam to pełno smsow i ogłoszeń prostytutek. W tym jedno z foto takiej bez zębów z opisem, że daje tanio bo chce uzbierać na zęby [emoji23]
A modelki chciałam jedną przebrać za łupinę od kokosa a drugą za Rafaello.
Kurtyna
 
Cześć dziewczyny, dobrego tygodnia!

Wiem, że były tu wcześniej takie głosy, ale sumienie mi każe potwierdzić i wielkimi literami napisać TESTY OWULACYJNE PRODUCENTA PINKÓW TO DNO. Nie sądziłam, że będą aż takie złe, że wcale nie nadadzą się do użytku, a akurat chciałam kupić testy ciążowe i owulacyjne od jednego sprzedawcy na allegro. One się do niczego zupełnie nie nadają.
Także w tym miesiącu staramy się z mężem ,,na chybił trafił'', gdybym po kalendarzyku i samoobserwacji miała obstawiać, to owulacja w przeciągu 2 najbliższych dni mogłaby mieć miejsce. Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków.

A tak na wypadek, gdyby którąś trzeba było dziś rozbawić: śniło mi się dzisiaj że zrobiły mi się 2 dodatkowe sutki, ułożone tuż obok (nie poniżej) normalnych. Wciąż nie mogę wymazać tego z głowy😫
to mi te owulaki pasują i pokazują co trzeba 😝 Ale każdy lubi co innego 😂
A teraz sennik dla Ciebie: podwojona ilość sutków w śnie oznacza, że będziesz musiała q niedługim czasie wykarmić czwórkę dzieci. Pierwsze 3 analizy senne gratis, później musisz wykupić abonament. Nie ma za co 😎🤣
 
Jezu nie strasz mnie, bo mój mąż też taki jest xD to znaczy ma znajomych i wydaje się normalny, ale dałabym sobie rękę uciąć, że nigdy by mi takiej akcji nie odwalił, bo to taki dobry człowiek ogólnie jest. Masakra jak bardzo musiałaś się na nim zawieść i to jeszcze po tylu wspólnych latach, bardzo współczuję
Byliśmy
Ciekawe czy taka kochanka nie boi się, że z nią za jakiś czas zrobi dokładnie to samo...
Ja bym się bała…
 
Mi się dziś śniło, że brałam udział w konkursie makijażu. Tematem przewodnim był kokos [emoji23] trzeba było mieć też stroje, a ja zapomniałam i pobiegłam przez las do LICHENIA (WTF?!) bo tam były stragany pod tym sanktuarium i same rzeczy z lumpa. I znalazłam telefon jakiegoś typa i chciałam odblokować żeby zadzwonić do kogoś, że go mam, a tam jak tylko odblokowałam to pełno smsow i ogłoszeń prostytutek. W tym jedno z foto takiej bez zębów z opisem, że daje tanio bo chce uzbierać na zęby [emoji23]
A modelki chciałam jedną przebrać za łupinę od kokosa a drugą za Rafaello.
Kurtyna
o kierwa! Sennik na dziś: takie porąbane sny ma się tylko w ciąży. W najblizszym czasie zrób test ciążowy 🤣
 
Cześć dziewczyny, dobrego tygodnia!

Wiem, że były tu wcześniej takie głosy, ale sumienie mi każe potwierdzić i wielkimi literami napisać TESTY OWULACYJNE PRODUCENTA PINKÓW TO DNO. Nie sądziłam, że będą aż takie złe, że wcale nie nadadzą się do użytku, a akurat chciałam kupić testy ciążowe i owulacyjne od jednego sprzedawcy na allegro. One się do niczego zupełnie nie nadają.
Także w tym miesiącu staramy się z mężem ,,na chybił trafił'', gdybym po kalendarzyku i samoobserwacji miała obstawiać, to owulacja w przeciągu 2 najbliższych dni mogłaby mieć miejsce. Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków.

A tak na wypadek, gdyby którąś trzeba było dziś rozbawić: śniło mi się dzisiaj że zrobiły mi się 2 dodatkowe sutki, ułożone tuż obok (nie poniżej) normalnych. Wciąż nie mogę wymazać tego z głowy😫
A pokażesz jak te testy wyglądają? I co jest nie tak, nie wybarwiają się?
 
Jak mozesz się ze mnie śmiać! Znajoma mojej siostry mamy koleżanki miała 2 dni po owu serduszko bijące!
Idę stąd, jesteście wszystkie pełne jadu!

🤣
To nie jest śmieszne, koleżanki koleżanka z pracy poszła na drugi dzień po seksie do lekarza że jest w ciąży i chce L4. Lekarz jej dał na odpoczynek (prywatny) i okazało się że faktycznie zaszła 😅😅 nie wiem skąd wiedziała
 
reklama
Do góry