reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dzien dobry,
u mnie nocka kiepska po bardzo ciezkim wieczorze, awanture z tesciem mialam, masakra jakas, juz sie nie moge doczekac az sie z tesciowa wyprowadza, bo na prawde nie potrafie zniesc ich chorego spojrzenia na swiat.

Malz zlitowal sie nade mna i pojechal na zakupy przed praca, oraz zawiozl starszaka do szkoly, takze musze tylko o 15:00 spakowac siebie i malego i odebrac starszaka ze szkoly.

Na sniadanie jem tosta z serkiem topionym smietankowym <3 i do tego standardowo sok bananowy ;)

Ja wiekszosc rzeczy pooddawalam szwagierce jak byla w ciazy, a ze ona sie rozeszla z ojcem malego i przeprowadzila to sila rzeczy wszystko zostalo na starym adresie, wiec bede musiala kompletowac wyprawke od totalnego zera. Lacznie z elektrycznym laktatorem :(

Ale trzymam kciuki, ze bedzie corka i i tak bym musiala od nowa wyprawke ogarniac <3

Co do kapieli- nie jestem w stanie wytrzymac w wodzie o temp 38st- jest mi zimno, ze az sie trzese. Wiec biore szybkie cieple prysznice- wilk syty i owca cala ;)
Dziewczyny, ale ja mam ostatnio lenia okrutnego, brak mi kompletnie weny na sprzatanie, a jak juz sie zmusze to po 5 minutach sapie ze zmeczenia i mi sie w glowie kreci -_-
 
Hej dziewczyny... ja dzisiaj beznadziejnie, w nocy zaczęłam wymiotować i jak na razie końca nie widzę. Wszystko już mnie boli, dobrze, że mąż odwiózł syna do żłobka to umieram w spokoju. Myślałam, że na mdłościach się skończy a tu niespodzianka. Trzymajcie się 😘
oj biedna ty ty, jak ja Cie doskonale rozumiem, czuje się jak na wiecznym zatruciu pokarmowym, No oszaleć idzie 🤯
 
Ja nie mam totalnie nic do wyprawki, podpytywałam szwagierkę czy coś zostawiała po dzieciach ale powiedziała że przy trójce już nie miała gdzie tego magazynować i raczej wszystkiego się pozbywa na bieżąco. Ale nawet się cieszę, pierwsze dziecko to wiecie wszystkie te zakupy będą cieszyć. Chociaż ja podchodzę do wszystkiego bardzo minimalistycznie więc na pewno wszystko przemyśle i zrobię konkretną listę.

Dziś u mnie kolejny dzień mdłosci i ekscesów, do tego stopnia że musiałam zostać w domu. Dobrze że mogę pracować zdalnie. Zawsze swoje kawelki w łazience lepiej się ogląda 😂

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Spokojnie, jak by to było takie proste to by podziemie aborcyjne nie musiało istnieć :) wszystko z głową, nie ma co panikować
Dobrze, że nie o forum jest bo można się trochę uspokoić 😉
Ja się bardziej boje wad, które mogłam przez ten wrzątek zafundować dziecku.
No ale nic, będzie dobrze, musi przecież..
 
My wózek na pewno kupimy nowy. Jak byłam w pierwszej ciąży, były różne licytacje na chorą dziewczynę, tam jedna Pani dodawala wózek 3w1 stan idealny, wylicytowalam go, stwierdziłam, że i tak pieniądze idą na szczytny cel, po odbiorze wózek już nie był taki idealny. Drugiego dziecka nie wytrzyma. Mam upatrzony od dawna 2w1 i pewnie ostatecznie go kupimy 🙈
Spacerówkę kupiliśmy jak synek miał 8 miesiecy nowa, fotelik też kupimy z 8gwiazdek, albo foteliki.info bo odkąd się przeprowadziliśmy bardzo dużo jeżdżę samochodem i muszą być dopasowane 😉
 
Ja się o wyprawkę nie martwię bo siostra męża ma dużo rzeczy po córce i przyjaciółka po synku więc na pewno dużo mam oddadzą. Wózek kupi mama więc z większych wydatków to tylko fotelik albo może nawet dwa.

Co do płci to ja za 3 tyg robię Nifty więc już będzie wiadomo :)

A dzisiaj trochę w stresie, czekam aż szef skończy spotkanie i idę mu dzisiaj powiedzieć. Boję się, że dostanie zawału :)
 
reklama
Ja się o wyprawkę nie martwię bo siostra męża ma dużo rzeczy po córce i przyjaciółka po synku więc na pewno dużo mam oddadzą. Wózek kupi mama więc z większych wydatków to tylko fotelik albo może nawet dwa.

Co do płci to ja za 3 tyg robię Nifty więc już będzie wiadomo :)

A dzisiaj trochę w stresie, czekam aż szef skończy spotkanie i idę mu dzisiaj powiedzieć. Boję się, że dostanie zawału :)
Powodzenia ✊
 
Do góry