reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022 tymczasowe

reklama
Tak, teraz plamię bardziej krwią 🤷🏽‍♀️ nie duzo, bo obchodzę się bez podpasek czy coś, ale jednak .... I najlepsze jest to ze jak leżę albo stoję to jest ok ale jak posiedzę dłużej i wstanę to coś tam skapnie w toalecie 🤷🏽‍♀️

Sorry za opis 😂😂😂
oby wszystko się szczęśliwie zakończyło ;*. Pamiętam moje plamienia i drżenie podczas każdej wizyty w toalecie także domyślam się co przeżywasz I mam nadzieje ze będziesz ta osoba z plamieniami I z happy endem.
 
Bez obrazy dla nikogo ale jak ja nie cierpię Sanah. Tak bardzo jak kocham R+
my się śmiejemy, że to ulubiona wokalistka starego. Jak usłyszał tekst: twe dłonie jak konwalie", to zaczął śpiewać do psa: "twe łapki jak łopatki" 😂 On w ogóle lubi przekręcać teksty piosenek i mamy ubaw po pachy 🤣 Sprzątaczka w Naszej klatce ma na imię Krysia i raz wychodzimy z chaty, a tam podłogi pozmywane. Ten idzie i śpiewa pod melodie Cleo "Za krokiem krok" - chodzę dziś znów po mokrej podłodze, za krokiem krok, Kryśka się nie dowie 🤣😂🤣
 
Melduje się i ja [emoji137] kurcze a ja się wczoraj zastanawialam czy każdy sobie zrobił wolne od forum a tu takie rzeczy się zadzialy [emoji33] wchodziłam co chwilę sprawdzać czy jakieś nowe kreseczki się pojawiły a tu pusto [emoji57]
To kto ma kreseczki do chwalenia się? @Ladycarooo jak u Ciebie? Zaraz nadrobię wątek.
Czekam aż mi się siki nazbierają i robię Pinka bo Zazu kazała xD
do kompletu kupiłąm se jeszcze facelle paskowy, bo mnie pasek akurat nie oszukał nigdy :D
i będę sikać w biurze w pracy, Boże, co za żal :D
 
Jezu ja też nie lubię strasznie Sanah :D i nie to, że jestem urpzedzona jakoś tylko co jakaś jej piosenka wychodzi to mnie wkurza :D a tej z tym szampanem nienawidziłam :D jedyny wyjątek to ta co z Sobelem nagrała
to posłuchaj Letni Chamski przeróbkę - lepsze od oryginału 🤣 Stary pewnie by Ci polecił jego ulubionego Słonia, ten to ma hardcorowe teksty 😝
 
reklama
Wiec może ja się Wam oficjalnie przedstawie. Jestem w wątku II połowa 2021 i pewnie niektóre z Was kojarzą. Poczytywalam Was tylko i jakoś tak nie dołączałam bo myslalam że może w końcu coś zaskoczy. No niestety. Tak się człowiek przyzwyczaił do forum że No stop czeka na jakieś wpisy. Więc może tu zostane jeszcze w wami.
I po krotce o mnie. 4 rok starań rozpoczęty. Jedno poronienie za mną w styczniu 2021 i od tego czasu jestem zeswirowana na punkcie starań, analiz, objawów. Gin kaze mi poczekać do 1.5 roku po stracie i zrobić laparoskopie.
Dzisiaj mam 23 dc, 8 dpo. Czuję się okresowo i boję się testować.
Siema, jak już wszystko wróci do normy to wbijaj na nasz wątek jak masz ochotę ;)
a jakie masz problemy zdiagnozowane? Jak partner?
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
25 tys
Wyświetleń
2M
Do góry