reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

PaulinaSosinska95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Maj 2022
Postów
17
Hej dziewczyny. Dwa tygodnie przed okresem zawsze robiły mi się nabrzmiałe piersi a kilka dni przed planowaną miesiączka wracały do normy. Tym razem piersi cały czas są na nabrzmiałe a okresu prawie wogole nie miałam.. wykonałam dwa testy ciazowe i on wyszły tak samo co o tym myśleć ?
 

Załączniki

  • received_1606407383073708.jpeg
    received_1606407383073708.jpeg
    145 KB · Wyświetleń: 593
reklama
Tyle że boje się nastawiać pozytywnie ponieważ razem z mężem 5 lat nie zabezpieczaliśmy się i nigdy nie zaszlam w ciążę. Bardzo pragnę od jakiegoś czasu dziecka i boje się że może testy wyszły nieprawidłowo 🤦
 
Tyle że boje się nastawiać pozytywnie ponieważ razem z mężem 5 lat nie zabezpieczaliśmy się i nigdy nie zaszlam w ciążę. Bardzo pragnę od jakiegoś czasu dziecka i boje się że może testy wyszły nieprawidłowo 🤦
zawsze możesz iść i zrobić beta hcg i będziesz pewna 😉
 
Test jest bez wątpienia pozytywny ❤️
Idź na bete i zrób przyrost po 48 godzinach. Możesz dodatkowo zbadać poziom progesteronu.
Trzymam kciuki 🤞❤️
No oba wyszły tak samo ta pierwsza kreska taka blada ale widoczna. Pamiętam jak kiedyś robiłam test to nie było wogole nic i chyba przy braku ciąży nie powinno jej być. Jest mozliwe że to jakiś błąd przy obu testach ?.
 
No oba wyszły tak samo ta pierwsza kreska taka blada ale widoczna. Pamiętam jak kiedyś robiłam test to nie było wogole nic i chyba przy braku ciąży nie powinno jej być. Jest mozliwe że to jakiś błąd przy obu testach ?.
nie ma raczej takiej mozliwosci przy tym teście nie pokazuje się praktycznie testowa kreska, więc test jest pozytywny a tym bardziej, że dwa zostały zrobione.
 
No oba wyszły tak samo ta pierwsza kreska taka blada ale widoczna. Pamiętam jak kiedyś robiłam test to nie było wogole nic i chyba przy braku ciąży nie powinno jej być. Jest mozliwe że to jakiś błąd przy obu testach ?.
możliwe zawsze jest, ale akurat pinki strumieniowe to testy, które najrzadziej oszukują a Twój wygląda bardzo ładnie.
Tylko beta i przyrost da Ci pewność, w którą stronę to zmierza. Trzymam kciuki i daj znać jak wyniki bety
 
reklama
Do góry