reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka - pomyłki na USG

Drogie mamy!
Jestem obecnie w 36tc i kilka dni temu na USG dowiedziałam się, że urodzę chłopca. Do tej pory za każdym razem doktor mówił, że to dziewczynka. Byłam na dodatkowym USG i tam pani doktor powiedziała, że tak na 70% to chłopiec. I jestem teraz totalnie skołowana. 🤔

Ponieważ do porodu zostało kilka tygodni, a ja dużo myślę o tym jakiej płci jest moja dzidzia, przyszło mi do głowy by założyć ten wątek.
Zastanawiam się jak częste są takie pomyłki. Jak często wychodzi to już na USG, a jak często zdarza się, że dopiero podczas porodu?

Podzielcie się swoimi doświadczeniami i pomóżcie mi jakoś przetrwać te ostatnie tygodnie. 😉
U nas na poczatku byla dziewczynka. Dopiero na 2 badaniach prenatalnych okazalo sie ze to chlopak❤ i tak juz zostalo
 
reklama
Moja córeczka była chłopcem do cc, w dniu cc lekarz pogratulował zdrowej córeczki. Oboje z mężem mielismy taaaakie miny 🤨🙄😳🤭
o kurcze słyszałam o pomyłkach z dziewczynek na chłopców ale.odwrotnie już się rzadziej słyszy. U.mnie póki co chłopiec, mam zdjęcie dowodu płci na zdjęciu z polówkowych ale szczerze jest we mnie jakieś ziarenko niepewności ☺️
 
Moja córeczka była chłopcem do cc, w dniu cc lekarz pogratulował zdrowej córeczki. Oboje z mężem mielismy taaaakie miny 🤨🙄😳🤭
Ja się też zastanawiam co bym wolała - wiedzieć już teraz, miesiąc przed terminem, czy dopiero przy porodzie. Z jednej strony czas się oswoić i przygotować, z drugiej miesiąc stresu. 🤦
 
Moja dzidzia do 24 tyg była chłopcem. Potem okazało się, że to jednak dziewczynka, choć lekarze nie byli tego tacy pewni, bo cały czas leżała bokiem. Do samego końca nie wiedziałam jakiej płci jest moje dziecko na 100%. Niby czułam, że to chłopak, a urodziła się dziewczynka. Urodziłam w 2022.

Na porodówce też była jedna pani, która myślała, że urodzi dziewczynke, a urodziła chłopca, więc tak, pomyłki się zdarzaja nawet teraz.
 
Do góry