reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny a macie/miałyscie takie dziwne uczucie jakby prądu przechodzącego przez brzuch? dziwne uczucie, trochę nawet jakby ból. Kilka sekund takich ukłuć i spokój na parę godzin... To normalne?
ja coś takiego miałam czasami jak wstałam zbyt gwałtownie z łóżka Np 🙈

Ja dzisiaj dałam czadu ze sprzątaniem o tak mnie boli dolny odcinek kręgosłupa ze ledwo wstaje 🙈
 
reklama
tak, wszystko dobrze! kopała jak szalona, ciężko na 100% potwierdzić że dziewczynka bo pępowina między nogami była ale raczej nic tam nie ma 🙂 wód dużo o co zawsze się boję, bo poprzednia ciążę straciłam przez przedwczesne peękniecie pęcherza płodowego w 15tc. Takie bóle są normalne, tym bardziej że jestem szczupła i wszystko się musi porozciągać. Jeśli nie są regularne i nie trwają długo to bez znaczenia 🙂
 
a co do pierwszych ruchów to moja ginekolog mi powiedziała że 16-21tc więc mam cierpliwie czekać 🤷🏼‍♀️
 
tak, wszystko dobrze! kopała jak szalona, ciężko na 100% potwierdzić że dziewczynka bo pępowina między nogami była ale raczej nic tam nie ma 🙂 wód dużo o co zawsze się boję, bo poprzednia ciążę straciłam przez przedwczesne peękniecie pęcherza płodowego w 15tc. Takie bóle są normalne, tym bardziej że jestem szczupła i wszystko się musi porozciągać. Jeśli nie są regularne i nie trwają długo to bez znaczenia 🙂
No to super🙂 gdzieś znalazłam taka fajną interpretację, że ten prąd to kopanie malucha w nerw🙂
 
Ja właśnie sama nie wiem czy czuje co jakiś czas czuje takie dziwne "bulgotanie" ale nie wiem czy to są ruchy dzidzi 🙂 to jest moja pierwsza ciąża dziś mam 17tc+6🙂
 
reklama
Ja właśnie sama nie wiem czy czuje co jakiś czas czuje takie dziwne "bulgotanie" ale nie wiem czy to są ruchy dzidzi 🙂 to jest moja pierwsza ciąża dziś mam 17tc+6🙂
ja na początku czułam tak jakby ktoś mi palcem od środka w brzuchu tak dotykał 🙈🙈 potem takie coraz mocniejsze gilanie (Ala trzepotanie motylka), a teraz to już daje czadu 🙈🙈🙈 ale to moja druga ciąża 🙈 najbardziej czuć ruchy po czyms słodkim 🙈🙈🙈
 
Do góry