reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Moje drogie mi iui nie przyniosło bobasów ale zdecydowałam się do in vitro i jutro mam punkcje . Życzę wszystkim wymarzonych pozytywnych testów a jak ktoś miał pytania o in vitro chętnie udzielę odp na to co będę wiedziec. Sama wielu informacji nie znalazłam na forach mnie intersujacych
gratuluję podjętej decyzji:) jeśli też się zdecyduję pozwolę sobie na konwersacje:) pozdrawiam i życzę dzieciątka 💞 już w pierwszej próbie.
 
reklama
Witam po przerwie - u mnie po dwóch nieudanych IUI zdecydowałam się na Son0 i niestety wykazało niedrożność i to po pół roku od zabiegu udrażniania!!! :(. Jednocześnie mężowi HBA wyszło na poziomie 55% (inne parametry bardzo dobre z ruchliwością morfologią i liczebnością) zatem w IUI już nie inwestujemy, bo szansa minimalna by była niestety a czas ucieka. Życzymy Wam wszystkim tylko udanych testów po IUI i nie tylko - bądźmy dobrej myśli do końca! Pozdrawiamy
tak mi przykro :(
myslicie o in vitro ?
 
A ile zawsze miałaś pęcherzyków? Ja już że względu chyba na wiek 37l.tylko jeden .
Jakiej wielkości miałaś zawsze pęcherzyki. Ja owulacji w 15 dc. Ale w tym miesiącu tak to w 13 , 14 różnie ale może przez lek będzie teraz wcześniej. U mnie inseminacja
W 12dc zastrzyk z ovitrell i odrazu zabieg. a pecherzyk pękł w 15-16 dc..
Mam nadzieję że na stymulacji ten cykl będzie owocny .
Nie wiem, czy to kwestia wieku... celem w sumie jest 1, max 2 pęcherzyki, przy 3 u nas nie robi się inseminacji. Pewnie miałaś po prostu łagodną i dostosowaną stymulację.
 
hej dziewczyny,
jestem po wizycie moje jajeczko ma 20mm, jutro iui.
Ile godzin przed iui bierzecie Ovitrell ?
Aż tak w sumie nie mam tego zgranego w czasie. Teoretycznie owulacja powinna być 36h po Ovitrelle. Brałam zazwyczaj ok.20tej, a inseminację miałam raz o 11-tej, a raz po 14-tej...
 
Aż tak w sumie nie mam tego zgranego w czasie. Teoretycznie owulacja powinna być 36h po Ovitrelle. Brałam zazwyczaj ok.20tej, a inseminację miałam raz o 11-tej, a raz po 14-tej...
a jak ze współżycie po iui ?
nasz lekarz twierdzi ze można od razu po iui i tak ze robilismy przy dwoch iui a teraz sie zastanawiam czy przypadkiem nie utrudniamy drogi dotarcia do jajeczka tym najlepszym żołnierzom
 
a jak ze współżycie po iui ?
nasz lekarz twierdzi ze można od razu po iui i tak ze robilismy przy dwoch iui a teraz sie zastanawiam czy przypadkiem nie utrudniamy drogi dotarcia do jajeczka tym najlepszym żołnierzom
Czytałam gdzieś, że to całkiem wskazane ok. 8h po inseminacji... ;-) No i muszę to pogodzić jakoś z codziennym progesteronem dopochwowym ;-)
 
reklama
Do góry