reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blada kreska

  • Starter tematu guest-1665602193
  • Rozpoczęty
Właśnie o to chodzi że zadałam jedno konkretne pytanie czy coś widać czy nie, obiektywna opinia a ktoś napisał ze chce usłyszeć to co dla mnie jest wygodne, stanęło na owulacji i wymyślaniu chorób o tym jak mierze temp podczas owulacji, matko boska 🤦‍♀️😂 i problem ze sie spinam🙆‍♀️
to ok moja odpowiedź brzmi: test jest negatywny. Chciałyśmy pomoc bo większość z nas też zaczynała starania i o niektórych ważnych rzeczach nie miała pojęcia. Nie chcesz pomocy to nie. Jeśli uważasz, że nieregularne cykle, silne bóle, plamienia to norma - to jesteś w błędzie ale niech Ci będzie :)
 
reklama
Nie. Po prostu znam podstawy cyklu i płodności. Ty widocznie nie.
Ale skoro dobre rady, są ci niepotrzebne to spoko. Rób jak uważasz i dalej doszukuj się kresek.

Odpowiadając na Twojej pytanie. Test negatywny.
dobre rady? no ja nie wiem czy wymyślanie chorób to są dobre rady ale ok.
 
Mi to wygląda na niedomogę lutealną. Miałam podobne cyrki, dopiero branie duphastonu uregulowało mi w miarę cykle.

Ale jakby na to nie patrzeć dziewczyna spytała o to czy test jest pozytywny, a Wy na nią z grubej rury 😂 Klasyka na tym forum.
Kup sobie test z LIDLA, ja go sobie chwalę, bo wykrywa ciążę przy jeszcze niższym poziomie HCG niż te standardowe. Inne miałam jeszcze negatywne jak ten wychwycił mi już ciążę. I co najlepsze, jego nie da się rozebrać, więc nikt Ci nic nie zarzuci 🤪

Chyba się odrobinkę zagalopowałaś
 
reklama
Do góry