reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

CRP samo w sobie nie jest niebezpieczne, ale przyczyna jego już tak.
Ja bym na wszelki wypadek spróbowała wykluczyć infekcje układu moczowego i intymne, tj. badanie moczu z posiewem oraz badanie posiewu z poc
W moczu wyszedł slad leukocytów. Ale od wczoraj piecze mnie przy oddawaniu moczu i ogólnie cała okolica intymna. Przesłałam wyniki lekarzowi i czekam na kontakt od niego. Czy jeśli nie wyszły bakterie w moczu to może być jednak coś z układem moczowym? Nigdy nie miałam takich objawów I problemów z pęcherzem
 
reklama
Dostałam Monural - niby na drogi moczowe. Bierze się raz na noc. I jutro mam powtórzyć CRP. Strasznie mnie ten lekarz nastraszyl, że to niebezpieczne. CRP 36, nic mnie nie boli, ani nic. Lekki katar tylko i to pieczenie przy oddawaniu moczu.
 
Hej :) Mam nadzieję, że już lepiej. Ja brałam Monnural w kązedj z moich dwóch ciąż, w każdej dwukrotnie. Trzymam kciuki
 
Ja miałam plamienie implantacyjne ,dzień przed pozytywna beta ,ale jesli plamisz lepiej skontaktuj się z lekarzem żeby zacząć brać progesteron,na pewno nie zaszkodzi a może pomoc utrzymać ciąże.
 
Ja miałam plamienie implantacyjne ,dzień przed pozytywna beta ,ale jesli plamisz lepiej skontaktuj się z lekarzem żeby zacząć brać progesteron,na pewno nie zaszkodzi a może pomoc utrzymać ciąże.
Progesteron to nie tik taki. Może zaszkodzić. @Lilith92 wrzuciła ten wątek już jakiś czas temu, myślę, że jest pod stałą opieką lekarza.
 
Ja miałam plamienie implantacyjne ,dzień przed pozytywna beta ,ale jesli plamisz lepiej skontaktuj się z lekarzem żeby zacząć brać progesteron,na pewno nie zaszkodzi a może pomoc utrzymać ciąże.

Jakbyś przeczytała cały wątek, to byś wiedziała że pierwszy post jest z początku kwietnia i autorka brała progesteron. Teraz to już pewnie jest w okolicach 12tc ;)

@Lilith92 mam nadzieję, że u was wszystko super :)
 
Jakbyś przeczytała cały wątek, to byś wiedziała że pierwszy post jest z początku kwietnia i autorka brała progesteron. Teraz to już pewnie jest w okolicach 12tc ;)

@Lilith92 mam nadzieję, że u was wszystko super :)
Tak, jak na razie w porządku (odpukac). Obecnie 10t6d z usg, co mnie zaskoczyło, bo powinno być 10t2d. Dalej walczę z podwyższonym CRP i lekarz nie ma już pomysłu. Posiew wyszedł ok, ja czuje się bardzo dobrze. Tylko to CRP z tylu głowy.
 
reklama
Tak, jak na razie w porządku (odpukac). Obecnie 10t6d z usg, co mnie zaskoczyło, bo powinno być 10t2d. Dalej walczę z podwyższonym CRP i lekarz nie ma już pomysłu. Posiew wyszedł ok, ja czuje się bardzo dobrze. Tylko to CRP z tylu głowy.

Jak zęby i dziąsła? Nie puchną może? Od tego też może być crp podwyższone
 
Do góry