reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A jak u was z pogodą?? Wszyscy mówią że już lato a u nas 13 stopni deszcz i wiatr, jak tak ma wyglądać lato to chyba dobrze że mam nadto bluzy i sweterki dla małego 😁😁
zależy gdzie mieszkasz.
U mnie ( Śląsk ) to w weekend i wczoraj myślałam że w domu udaru dostanę, nogi moczyłam w misce z zimną wodą i obcierałam się mokrymi zimnymi ściereczkami kuchennymi po dekolcue i ramionach żeby sie schładzać 🥵
A dzisiaj 1 dzień raju : +16 pochmurno i wietrznie i w końcu się dzisiaj wyspałam , oddycham pełną piersią - nie łykam łapczywie powietrza jak ryba wyjęta z wody, mam dzisiaj siły żeby dom posprzątać, ogarnąć parę rzeczy w domu czy w ogrodzie, ach to jest życie 😄
A od jutra już bezchmurnie i temp +25, na weekend +29, a na przyszły tydzień nawet do 35 mi pokazuje 🤨
Ja wiem , jest lato, są wakacje ale ja w tym roku wyjątkowo psioczę na te upały.
Dziś to taki ,,wyjątek " .
 
reklama
U mnie (Śląsk) piękne lato... To znaczy dla mnie ;);) ciągłe deszcze i temp około 20 stopni, czasem 2 dni upału a potem znów jesienna pogoda. Codziennie sprawdzam pogodę trzymając kciuki za deszcz :)
 
A ja wam powiem że wolę jak jest ciepło, każde wyjście to ubieranie kurtki itp. już czekam na to prawdziwe lato bo wtedy mam chęci do życia, a jak pada to tylko spać
 
A ja wam powiem że wolę jak jest ciepło, każde wyjście to ubieranie kurtki itp. już czekam na to prawdziwe lato bo wtedy mam chęci do życia, a jak pada to tylko spać
a coooo ty 😮 u mnie +22 to już upał.

Przed ciążą upał zaczynał się od 30°, a jak jeszcze na burzę szło i robiła się dyszna parówka to byłam w 7niebie.
Dzisiaj dla mnie pogoda bajkowa to obecne chmury, wiatr i góra 18° 😋
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też tak mocno kopią? Mam termin na 31 lipca ale ostatnio to już ledwo chodzę, gorąco, zadyszka a maly ta kopie że szok....
Mam nadzieję ze urodzę przed terminem bo chyba się wykończę...
U was tez tak?
 
reklama
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też tak mocno kopią? Mam termin na 31 lipca ale ostatnio to już ledwo chodzę, gorąco, zadyszka a maly ta kopie że szok....
Mam nadzieję ze urodzę przed terminem bo chyba się wykończę...
U was tez tak?
36 tydzień i dalej tak kopie, czasem to wręcz przerażające. Śmiejemy się że chce wyjść zła drogą, orientacja w terenie po mamusi :):) dlatego odstawiłam kawę, po niej naprawdę szalał. U mnie to dyskomfort ale nie ból ;)
 
Do góry