reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Co do tabletek anty ja brałam 10 lat. Już się tak przyzwyczaiłam, że jak przestałam brać to wieczorem przez miesiąc miałam odruch że szlam wziąć tabletkę, po czym myślałam ej, przecież już nie bierzesz 😂😂😂

Czytałam gdzieś że chcieli zrobić tabletki dla mężczyzn ale je wycofali, bo… UWAGA! Obniżały popęd! A my co? Ja biorąc też miałam obniżony 😂😂
 
No właśnie dziewczyny apropo wyjazdów :) chcemy się z mężem gdzieś wybrać na rocznicę ślubu w sierpniu na weekend. Po pierwsze musi być max 250km od Trójmiasta, bo przez ciążę i trombofilię wolę nie ryzykować długiego przesiadywania na tyłku w aucie, po drugie fajnie jakby było jakieś spa ale też chciałabym coś zobaczyć i trochę połazic, czyli jakieś urokliwe miasto jak najbardziej, no i po 3 jakby dało się w miarę budżetowo, bo nie ukrywam że wyprawka dla 1 malucha mocno szarpnie nas po kieszeni, a nie mamy żadnych oszczędności na wycieczkę. Tak się nam zachciało wyjechać gdzieś ostatni raz we dwoje. Może macie pomysł w jakie miasto/miejsce uderzyć? Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi :)
Może Kaszuby?
 
My chcieliśmy lecieć na Maltę ale ostatecznie pojechaliśmy na żagle do Chorwacji 😂 Z Wysp hiszpańskich bardzo bardzo bardzo podobała mi sie Majorka. Tak klimatyczne miejsce. Niesamowite.
To myśle ze dokonałaś dobrego wyboru :p

My tak bardzo kochamy wyspy, że aż zamieszkaliśmy na wyspie we Wrocławiu 😂
 
No właśnie dziewczyny apropo wyjazdów :) chcemy się z mężem gdzieś wybrać na rocznicę ślubu w sierpniu na weekend. Po pierwsze musi być max 250km od Trójmiasta, bo przez ciążę i trombofilię wolę nie ryzykować długiego przesiadywania na tyłku w aucie, po drugie fajnie jakby było jakieś spa ale też chciałabym coś zobaczyć i trochę połazic, czyli jakieś urokliwe miasto jak najbardziej, no i po 3 jakby dało się w miarę budżetowo, bo nie ukrywam że wyprawka dla 1 malucha mocno szarpnie nas po kieszeni, a nie mamy żadnych oszczędności na wycieczkę. Tak się nam zachciało wyjechać gdzieś ostatni raz we dwoje. Może macie pomysł w jakie miasto/miejsce uderzyć? Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi :)
Malbork? Toruń? Bydgoszcz? Malbork?

I… ja chyba wybrałabym…

Malbork :D

7A335D23-9727-4BBD-9139-C2820C26EE38.jpeg
 

Załączniki

  • 74FAC52D-F1AF-4233-83F3-DA5C8135DAE9.jpeg
    74FAC52D-F1AF-4233-83F3-DA5C8135DAE9.jpeg
    892,9 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry