reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

intymna rozmowa

reklama
Mieć więcej czasu dla siebie. W gruncie rzeczy to jest proste do zrobienia ale ciężko nauczyć się odpuszczać pewne rzeczy, żeby właśnie ten czas był.
Poczekaj aż będziesz stara. ;) Już nauczyłam się odpuszczać. Mąż jeszcze walczy. Porządki? Dopóki dziecko nie przykleja się do podłogi, jest ok. Chociaż w sumie takie przyklejone też ma swoje plusy. 😏🤭
 
Poczekaj aż będziesz stara. ;) Już nauczyłam się odpuszczać. Mąż jeszcze walczy. Porządki? Dopóki dziecko nie przykleja się do podłogi, jest ok. Chociaż w sumie takie przyklejone też ma swoje plusy. 😏🤭
Mhm mam wrażenie, że jak będę stara to to nie będzie już tak smakować 😅także nie chce aż tyle czekać 😜
 
Mi się marzy opiekunka do dzieci na kilka godzin w tygodniu, które ja i mąż mamy wolne. I dzieci mało chorujące w przedszkolu, żeby mama mogła pójść do pracy, zarobić na tę opiekunkę 😅
A Ty o czym marzysz? 🙂


Chyba o zdrowiu dla całej mojej rodziny. Zeby im jak najdłużej służyło. Na cała resztę można spokojnie zapracować. Jeśli jest się w stanie…
 
reklama
Do góry