reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie / krwawienie a pozytywny test ???

Gabi12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
209
Dziewczyny wczoraj dostałam różowe plamienie zrobiłam test i wyszły 2 kreski dzisiaj plamienie / krwawienie się nasiliło i ból brzucha jak na okres krew trochę ciemniejsza. Beta zrobiona i progesteron a wyniki wieczorem. Czy mogę wziąść duphaston w razie ww albo luteine bo to i to mam w domu. Proszę pomóżcie 🙏🙏🙏 bardzo się boję
 

Załączniki

  • IMG_20220916_123302.jpg
    IMG_20220916_123302.jpg
    939 KB · Wyświetleń: 328
reklama
Może zadzwoń do swojego ginekologa, i zapytaj czy możesz wziąć. Albo do szpitala, zerkną czy jest tam pęcherzyk i co się ewentualnie dzieje. Mi się wydaje ze duphaston i luteina ci nie zaszkodzą, ale lepiej jakby ci to powiedział lekarz 😀
 
Duphaston i luteina to leki wydawane na receptę a więc decyzja o ich wdrożeniu też należy do lekarza.
I tak duphaston i luteina mogą zaszkodzić, jeśli np jest cp i "dokarmia" się tymi lekami ciąże poza macicą. To może prowadzić nawet do śmierci ciężarnej 😪
Zadzwoń do swojego gina a jak nie masz takiej możliwości to jedz na IP
 
Zapytałaś już o to kilkanaście razy. WSZYSCY powiedzieliśmy Ci że zanim zaczniesz suplementacje progesteronen powinnaś wykluczyć ciążę pozamaciczną. Zrobisz co uważasz. To Twoje życie. Jeśli jedyne czego potrzebujesz do zaryzykowania własnego życia to zgoda obcej osoby w internecie to znaczy, że i tak podjęłaś już decyzję.
 
Dziewczyny wczoraj dostałam różowe plamienie zrobiłam test i wyszły 2 kreski dzisiaj plamienie / krwawienie się nasiliło i ból brzucha jak na okres krew trochę ciemniejsza. Beta zrobiona i progesteron a wyniki wieczorem. Czy mogę wziąść duphaston w razie ww albo luteine bo to i to mam w domu. Proszę pomóżcie 🙏🙏🙏 bardzo się boję
Jak Twoja beta i prog?
 
Ta kreska jest bardzo widoczna co ewidentnie świadczy o ciąży.
Jeśli pobolewa ciebie brzuch i krwawisz to ja bym jechała na szpital.
Zanim zaczniesz na własną rękę ciś brać to lepiej żeby wpierw zobaczył lekarz co tam słychać .
 
reklama
Dziś jest 27 dzień cyklu, a owulacja była jakoś 3-4 wrzesień
Powiem Ci szczerze że nie za duża tą beta i progesteron mały, wygląda to na ciążę biochemiczną. Powtórz betę w poniedziałek, jak będzie rosła, umów szybko wizytę u lekarza. Co do brania progesteronu to już Twój wybór. Ja na Twoim miejscu pewnie wzięłabym luteinę, przynajmniej do poniedziałku do bety. Trzymam kciuki żeby było dobrze ✊✊
 
Do góry