pewnie, nie ma co zwlekać, lepiej skontrolować. Dla mnie różowe upławy nigdy nic dobrego nie znaczyły![]()
Tak samo u mnie ...
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
pewnie, nie ma co zwlekać, lepiej skontrolować. Dla mnie różowe upławy nigdy nic dobrego nie znaczyły![]()
Naprawdę wiem co czujesz, na też żyje w ciągłym stresie i niepewności. Te rozmowy tutaj o badaniach prenatalnych i szykowaniu wyprawki to dla mnie abstrakcjaJa też się jeszcze nie cieszęale to dlatego, że na samym początku po tej becie gin mówił mi, że ciąża na 90% nie rozwija się prawidłowo. Teraz sam jest zaskoczony, że tak to wygląda, ale tak naprawdę to najbliższe usg dużo zweryfikuje
![]()
![]()
a ja boję się strasznie. Tak naprawdę jeśli teraz jakimś cudem okaże się, że jest ok, to boję się, że ten jeden zły przyrost jest wynikiem tego, że dziecko będzie chore. Naprawdę dziewczyny żyję w strasznym stresie i niepewności. To jest mega okropne i przytłaczające
![]()
Na początku, jak zobaczyłam dwie kreski to obiecałam sobie, że będę się cieszyła każdym dniem tej ciąży, z uwagi na to, że już więcej dzieci nie planuję, a póki co żyję nadzieją, że to małe serduszko bije we mnie i tak bardzo boję się tej wizyty.
Ja biore 2 tabletki Magne B6Jaki bierzecie magnez i w jakich dawkach?? Ja biorę Magne b6 forte 2 razy dziennie i boje się że to za mało![]()
Tak bardzo chciałaby żeby żadna z nas nie musiała czuć czegoś takiegoNaprawdę wiem co czujesz, na też żyje w ciągłym stresie i niepewności. Te rozmowy tutaj o badaniach prenatalnych i szykowaniu wyprawki to dla mnie abstrakcja![]()
Tak, ale są rzeczy na które nie mamy wpływu i pozostaje nam tylko cierpliwie czekaćTak bardzo chciałaby żeby żadna z nas nie musiała czuć czegoś takiego
Magnesium Verla Complex, miałam brać 2x dziennie ale zle się czułam i biorę teraz 1x dziennieJaki bierzecie magnez i w jakich dawkach?? Ja biorę Magne b6 forte 2 razy dziennie i boje się że to za mało![]()
SuperDziewczyny, ja po kontroli, 6t5d i jest juz serduszkonie wiadomo skąd te upławy bo według lekarki wszystko wyglada dobrze. Mam sie oszczędzać i nie stresować
wiem niestetyTak, ale są rzeczy na które nie mamy wpływu i pozostaje nam tylko cierpliwie czekać![]()
Naprawdę wiem co czujesz, na też żyje w ciągłym stresie i niepewności. Te rozmowy tutaj o badaniach prenatalnych i szykowaniu wyprawki to dla mnie abstrakcja![]()
Tak bardzo chciałaby żeby żadna z nas nie musiała czuć czegoś takiego
Tak, ale są rzeczy na które nie mamy wpływu i pozostaje nam tylko cierpliwie czekać![]()