reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

111

To znaczy że testy mogą wychodzić takie po tym zastrzyku?
Produkt Ovitrelle może przez okres do 10 dni po podaniu zaburzać oznaczanie hCG metodami immunologicznymi w surowicy lub w moczu, mogąc dać fałszywie dodatni wynik testu ciążowego.
Ty kiedy miałaś ten zatrzyk?
mnie się wydaje że to może być ciąża ale jeszcze trzeba potwerdzenia
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20221004_081659.jpg
    Screenshot_20221004_081659.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Ciąża. Zrób w czwartek przyrost powinno być ponad 400. A do ginekologa możesz pójść jak będzie około 1000 HCG, powinno być widać pęcherzyk czy jest w macicy.
A i nie sugeruj się wartością wyniku HCG w odniesieniu do tygodnia ciąży. Te widełki są tak szerokie i tak indywidualne że to nie ma znaczenia. Wiek ciąży na początku określa się na podstawie miesiączki, pierwszy dzień ostatniej miesiączki od wtedy liczymy ciąże. Są kalkulatory w necie nawet. A potem koryguje się wiek na podstawie kolejnych USG
 
Do góry