reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie mam tylko mały okrągły brzuszek ;)
Jak ubiorę bluzę to co schowam :D .
No ale nie jestem taka chidzinka jak dziewczyny;)
A jak tam mija macierzyństwo ?
Ja tez dlugo moglam chowac pod bluzę:))
Cudnie - mala juz spi tylko przy cycu bo swiat jest zbyt interesujacy zeby spac:)
Choc wczoraj jeszcze pospala 4h w dzien po wizycie u neurologopedy.

Poza tym gaworzy i jest mega pogodna;) da mi nawet zjesc zrobic😄😄😄
 
@nieagatka wszędzie piszą że po 12mc powinno się dopiero dać : jedną pediatra powiedziała że absolutnie narazie nie dawać a druga że lepiej kompot niż wodę🤣 Zgłupiałam i wsumie zaczęłam się zastanawiać jaka wg w tym logika 🤦‍♀️moja lubi pic dużo wody - piję z kubka niekapka, jak ugotowałam jej z ciekawości kompot z jabłek (BEZ CUKRU) to też chętnie wypiła i dlatego zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać 🤔 wiadomo że owoce mają fruktoze i nie można z tym przesadzać, ale sam fakt rozbieżnych informacji czy dawać (wiadomo że nie cały dzień) czy nie dawać wg 🤦‍♀️🤷
 
@nieagatka wszędzie piszą że po 12mc powinno się dopiero dać : jedną pediatra powiedziała że absolutnie narazie nie dawać a druga że lepiej kompot niż wodę🤣 Zgłupiałam i wsumie zaczęłam się zastanawiać jaka wg w tym logika 🤦‍♀️moja lubi pic dużo wody - piję z kubka niekapka, jak ugotowałam jej z ciekawości kompot z jabłek (BEZ CUKRU) to też chętnie wypiła i dlatego zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać 🤔 wiadomo że owoce mają fruktoze i nie można z tym przesadzać, ale sam fakt rozbieżnych informacji czy dawać (wiadomo że nie cały dzień) czy nie dawać wg 🤦‍♀️🤷
w temacie dzieci, zwlaszcza tak malych wiekszosc informacji jest sprzeczna, niestety. Prawda jest taka ze do roku najlepiej podawac tylko wode, glownie dlatego zeby wyrobic taki nawyk, bo to najzdrowsze. Takie maluchy pija jeszcze mleko wiec nie za bardzo jest sens wprowadzac owocowy napoj typu kompot. Nie sadze zeby moglo to zaszkodzic raz na jakis czas, ale tez nie widze w sumie jakichs pozytywow podawania kompotu. Na pewno nie jest to cos co powinno sie podawac codziennie.
Wiesz np parowki - no podac mozna, pytanie tylko po co? Wiec bedzie lekarz ktory powie, ze aboslutnie nie (bo wiaodmo, ze to syf, wiec wartosc odzywcza zadna), a bedzie taki co powie - od czasu do czasu mozna.
Wg mnie jesli cos srednio zdrowe jest to lepiej odpuscic, jak juz beda starsze to i tak mase syfu beda jesc 😁
 
@Ruda08 jak tam sytuacja na horyzoncie?
Ja dostałam okres po 17 dniach od ostatniego 🫤 i nie wiem co teraz, jak się pieprzy to wszystko po kolei 😁 jadę na monitoring w piątek zobaczyć czy w ogóle w tym cyklu jest szansa na transfer czy lipa.
 
@Ruda08 jak tam sytuacja na horyzoncie?
Ja dostałam okres po 17 dniach od ostatniego 🫤 i nie wiem co teraz, jak się pieprzy to wszystko po kolei 😁 jadę na monitoring w piątek zobaczyć czy w ogóle w tym cyklu jest szansa na transfer czy lipa.
Hahahah 😂😂😂😂 to kiedy dostałaś ? Dzisiaj ? 😂😂
Ja też 😂 po 8 dniach spóźnienia 😂
Kochana może serio bd razem znowu podchodzić do transferu i rodzić ? 🥺
 
@motylek24 jak sobie radzisz? Dowiedziałaś się czegoś więcej?
Radzę sobie słabo bo i źle się czuję. Tabletki jednoskładnikowe mają skutki uboczne, brzuch jak balon i ciągle mam plamienie. Planuje odstawić w najbliższy weekend, akurat mogę być dłużej w domu.
Do mojej ginekolog nie dotarłam, córka jest chora. Onkologa mam w listopadzie. Wpadłam jeszcze na pomysł aby udać się radiologa, jak dobry to terminy odległe , mają do mnie dzwonić jak ustalą terminarz.
Nic nowego, błąkam się i błąkam po tych lekarzach.
 
reklama
Radzę sobie słabo bo i źle się czuję. Tabletki jednoskładnikowe mają skutki uboczne, brzuch jak balon i ciągle mam plamienie. Planuje odstawić w najbliższy weekend, akurat mogę być dłużej w domu.
Do mojej ginekolog nie dotarłam, córka jest chora. Onkologa mam w listopadzie. Wpadłam jeszcze na pomysł aby udać się radiologa, jak dobry to terminy odległe , mają do mnie dzwonić jak ustalą terminarz.
Nic nowego, błąkam się i błąkam po tych lekarzach.
ej cos nie tak z tabsami, ktore bierzesz. Moje jednoskladnikowe Cerazett, ktore biore od ponad 5 lat w zyciu nie daly plamienia czy opuchniecia. A ja wogole okresu nie mam, nie przestaje ich brac, wiec u Ciebie musza byc zle dobrane skoro takie kwiatki.
 
Do góry