reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dobra dziewczyny idę spać. Czas najwyższy, posiedziałabym gdyby nie fakt, że mój syn (za 9 dni 8 lat) wstaje o 6 rano ale w dni szkolne nigdy wstać mu się nie chce " Mamo, ten zegarek źle jest nastawiony" 😁😁😁
 
Ja po przejściach, wszystkiego się boje... Jestem osobą wierzącą i to mnie przy wszystkim utrzymuje 😊
dobrze, że znalazłaś dla siebie coś co utrzymuje Cię w spokoju i że masz wiarę, która ci pomaga ☺️ też jestem po przejściu jeśli chodzi o stratę.. ale też życie mnie od dziecka nie oszczędzało, co odbiło się na teraźniejszym życiu i ciężko uwierzyć mi, że mogę być szczęśliwa tak jak ja tego chce..
 
Ja szukam legginsów. Widzę w c&a nawet spoko budżetowe ale dziwna rozmiarówka.
Któraś z Was już jakieś kupowała i może polecić? Względnie budżetowe 😉
 
reklama
Sporo ważę, ale jestem też wysoka, więc rozkłada się to po całości, ale brzuszek był ze mną od zawsze, a teraz mam po prostu wrażenie wiecznego wzdęcia albo najedzenia (mam problem wciągnąć brzuch). Od początku nic nie przytyłam na wadze, ale widzę, że brzuch mam trochę "wzdęty"
Bo to normalne, że na początku brzuch jest wzdęty, bardzo często tak jest :)
 
Do góry