reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Bo ona twierdzi,że chodzi o łożysko,przepływy,hipotrofie,że ona wie,że mi wyjdzie słabo,ale musi to mieć do wdrożenia innego leczenia,bo syn urodził się mały..nie wiem co zrobić..mam 39 lat..więc jak napisała @Helilo z założenia dziecko chore..
kurczę, myślałam, ze w tych badaniach pokroju nifty itd ta ocena łożyska i tym podobnych tez jest😐
 
reklama
Gratulacje 💙




jeszcze tylko trochę i wierze, ze w 2 trymestrze obudzisz się jak młoda bogini ✊🏻

No ale obiecuje, ze pod koniec ciąży będę zdychać na ból kręgosłupa 🤪 Borze zielony jak sobie to przypomnę… brrr.
a to ja tez, już mam problemy z kręgosłupem, a co będzie dalej😐 jak sobie przypomnę te ciągle ktg🙄
 
Dziewczyny moja ciąża z zaskoczenia, cały czas pracuję i mało czasu na czytanie póki co. Wytłumaczcie mi proszę co to te sanco i nifty... O pappa słyszałam w poprzednich ciążach, ale nie miałam robione... No ale teraz to ja stara jestem (41), więc też ryzyko dużo większe
 
a to ja tez, już mam problemy z kręgosłupem, a co będzie dalej😐 jak sobie przypomnę te ciągle ktg🙄

Ja nie mogąca się doczekać ktg i pragnąca leżeć pod nim 24 na dobę 😂😂😂😂😂
 

Załączniki

  • 7afb10f5-444d-4dee-ae98-a19c9f9110ed.jpeg
    7afb10f5-444d-4dee-ae98-a19c9f9110ed.jpeg
    15,8 KB · Wyświetleń: 19
Dziewczyny moja ciąża z zaskoczenia, cały czas pracuję i mało czasu na czytanie póki co. Wytłumaczcie mi proszę co to te sanco i nifty... O pappa słyszałam w poprzednich ciążach, ale nie miałam robione... No ale teraz to ja stara jestem (41), więc też ryzyko dużo większe
Link do: Mamaginekolog tu jest to moim zdaniem bardzo ładnie opisane, ogólnie wykrywają trochę więcej chorób niż pappa i z trochę większym prawdopodobieństwem ale są też o wiele droższe.

Edit: wykrywają prawdopodobienstwo chorób, bo to nie są badania diagnostyczne
 
reklama
Do góry