reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

Dziewczyny popieram ziaje .. mam dwa kremy , mustelle i własnie ziaje , ziaja wydaje mi się że liepiej nawilża skóre, no i cena . ziaja to 13zł a mustella na allegro kosztuje jakies 80 .. ale nie wiem czy jest warta tej kwoty
jak narazie rozstępów brak a przytyłam 7 kilo..

Ivy - zrobiłaś opis jak pracownik marketingu w mustelli .. hi hi

a zresztą chyba jedni mają skłonności a inni nie . Moja przyjaciółka ma dwoje dzieciaczków , rozstępu ani jednego a smarowała sie tylko oliwką dla dzieci .. inni się nacieraja specyfikami a i tak maja .. no ale wiadomo że jak ktoś ma skłonności to powienien bardziej o to dbać ..
Widziałam też w aptece serie mama kosmetyków AA, nie wiem jaki jest ten krem na rozstępy ale cena ok. 25zł
 
reklama
Rozstepy to dysfunkcja jakis tam tkanek, i jedni maja sklonnosci do nich, a drudzy nie.
Krem na rozstepy napewno nie zaszkodzi, ale wedlug lekarzy i poloznych, nie zdziala cudow, tyle tylko ze nawilzy skore i ot co.
 
Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.
 
Ja sie smaruje kremem na rozstepy dla kobiet w ciąży, nawet nie pamietam nazwy, ale nic nie daje:(
z dnia na dzien mam coraz wiecej rozstepów, juz nie mam do nich siły, brzuszek cały siny własciwie z rozstepów, do tego uda, tez juz prawie całe i piersi, szkoda słow... :/ No cóż... trudno sie mowi, najwyzej w przyszłosci nie bede sie publicznie chwalić moim gołym brzuszkiem... widocznie taka moja predyspozycja:/
 
Ja od ok 17tyg ciąży (teraz obecnie 30tydz i 14kg na"+") zaczęłam smarować się "Intensywnym preparatem przeciw rozstępom" z serii Perfecta Mama firmy DAX COSMETICS. Cena ok 21-23zł za tubkę 150ml. Wiadomo że żaden krem nie zlikwiduje rozstępów, ale może je zredukować. Akurat mi ten preparat pomaga i jestem z niego zadowolona. Rozstępy które się pojawiły redukują się do mniejszych. A w niektórych miejscach (np takich jak brzuch) wogóle się nie pojawiają.
 
ja polecam fissan ten niemiecki krem. stosuję go od początku i nic mi sie nie robi...jestem 3 dni przed datą porodu....
kosztuje ok 20 zł i jest bardzo gęsty i zostawia nawilżony brzuszek na cały dzień.....
do piersi radze sobie kupic np mustelle bo jest to mniejsza powierzchnia i jeden krem wystarczy na długo a jest drogi.

Pozdrawiam
 
Dziewczyny macie jakieś sposoby na skórę, która po porodzie uparcie zwisa z brzucha? Mój maluch był duży. Urodził się z wagą 4,6 kg. Brzuch miałam naprawdę monstrualny. Ludzie pytali czy to bliźniaki. Skutek jest taki, że od porodu minęło juz pół roku a ja przez skąrę która została na moim brzuchu nie wchodzę w większość spodni sprzed ciąży. Ćwiczyłam, smarowałam różnymi kemami. Rozstępy troszkę zbladły ale skora jak wisiała tak wisi. Jest jakis sposób poza chirurgirm plastycznym na którego nigdy nie bedzie mnie stać?
 
hehheh eM ja mam ten sam problem :baffled: ja uzywam masek z błota z morza martwego dwa razy w tygodniu smaruję brzuch i uda owijam się filią samoprzylepną i kocykiem tak leżę sobie pół godziny takie domowe spa heheh smiesznie brzmi ale działa uda zmniejszyły swoją objetość o 2 cm po 4 zabiegach a brzuch o 4 narazie tyle ale mam jeszcze kurację na 8 tygodni zobaczymy
no i nieszczęsne ćwiczenia brzuszków bez tego się nie obędzie niestety:baffled::-D
 
Hmmm moj maluch tez byl duzzzzy wazyl 4100 i mam ten sam problem a jestem szczupla osoba wiec to strasznie wyglada:no:
Dlatego zdecydowalam sie na operacje i szukam dobrej kliniki prywatnej w Polsce:-)
 
reklama
Ja zastosowałam serie zabiegów stymulacji mięśni.Bradzooo pomogło.Skóra sie ujędrniła,tkanka tłuszczowa zminimalizowała.Jestem bardzo zadowolona.Mogę polecić stymulacje ale tylko w Krakowie!:(
pozdrawiam
 
Do góry