reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Moja tak samo ale raczej jej niewygodnie dlatego kopie:-) Ja też się śmieje że bryka do ciotek :-)
 
reklama
Kasiu dzięki za odpowiedź. Bo właśnie się zastanawiałam. Z Kacprem wody mi odeszły w szpitalu jak mi pęcherz przebili. A nie chciałabym strzelić babola i wyjść na niedouczoną w tej kwestii w szpitalu:-D:-D:-D;-);-);-)
 
Właśnie się zastanawiam ile moge mec czasu na zebranie się do szpitala jak zacznie się poród. Bo bym chciała jeszcze się wykąpać, umyc włosy dopakować kosmetyki no i poczekać aż teściowa przyjedzie do Olka. Ciekawe ile czasu dziewczynom zeszło Iwoszku?Lorciu? Snoopku?

wody odeszły mi o 3 w nocy - wykąpałam się, umyłam głowę i ułożyłam włosy ;-), dopakowałam torbę i ok 4.30 wyruszyliśmy...po drodze wdepnęliśmy jeszcze do apteki i w szpitalu byliśmy po piątej - młoda urodziła się dopiero o 15.30
 
Ja się cały czas zastanawiam , ginka mi mówiła że na bielańskim tłok , z Karowej odsyłają często do Nowego Dworu a tam podobno tragicznie
 
Na Karowej podobno podkłady, majtki jednorazowe i pieluszki są, trzeba mieć koszule, kosmetyki i kapcie. Ja na wszelki wypadek wezmę swoje podkłady i podpaski oraz ubranka i pieluszki dla małego. Wolę mieć swoje tak jakoś pewniej się będę czuła :tak:
 
Mi tez jak porównam pierwszą ciążę to wody odeszły mi koło 11-stej a urodziłam też koło 11-stej w nocy w międzyczasie mnie wzięli szybko na stół i przebili do końca


W każdym razie trzeba kontrolować stan dzidzi jak wody odejdą
 
Ja też nie chciałabym wylądować w ND pocieszająca jest jednak ta cukrzyca chociażby z tego powodu, że raczej tam mnie nie odeślą
 
reklama
Do góry