reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś oprócz mleczka?? Mniam...

jak wam zazdroszcze............... Gabrysia soczki wypija wszystkie jak leci ostatnio równiez herbatke z owoców lesnych ale jedzenie?????????????? NIC tylko CYC

chyba rosnie mi drugi niejadek a tak chciałabym sie sprawdzic w gotowaniu zupek.......
 
reklama
jak wam zazdroszcze............... Gabrysia soczki wypija wszystkie jak leci ostatnio równiez herbatke z owoców lesnych ale jedzenie?????????????? NIC tylko CYC

chyba rosnie mi drugi niejadek a tak chciałabym sie sprawdzic w gotowaniu zupek.......
Witam!
Jak wypija soczki, to rozrzedź zupkę i podaj butelką na początek, niech smak pozna.
 
Witam, mój Olivierek oprócz mleczka dostaje już jabłuszko, rosołek z marchewką, spróbował także żurku z ziemniaczkami (bardzo to lubi), zasmakował także barszczu czerwonego, także mu smakowało:-). Zauważyłam że lubi bardzo ziemniaczki.:-)
DZIEWCZYNY jeśli karmicie dzieciątka swoje mlekiem modyfikowanym, nie bójcie sie wprowadzać pokarmów stałych, po warunkiem że dzidzia wasza nie miała wcześniej problemów z kolką. Olivierek próbuje wszystkiego po trochu, jeśli mu nic nie dolega wprowadzam posiłki w większych ilościach. Tylko PAMIęTAJCIE: posiłki stałe podaje się co najmniej pół godziny po karmieniu mlekiem, nie przed karmieniem.:-):-D
 
No właśnie, spróbuj przez butelkę, jeśli nie będzie dzidzia chciała to się nie przejmuj, to są chwile cierpliwości, trzeba próbować kilka razy, na początku spróbuj podawać pokarm jednoskładnikowy. :-D
 
Thomas dopiero dzis dostal swoj pierszy staly posilek. Marchewka z ziemniakami ze sloiczka. Zjadl ok 35 ml i trwalo to godzine. Masakra a ile bylo przy tym krzyku i lamentu.
A po jedzonku wygladam tak
 
Thomas dopiero dzis dostal swoj pierszy staly posilek. Marchewka z ziemniakami ze sloiczka. Zjadl ok 35 ml i trwalo to godzine. Masakra a ile bylo przy tym krzyku i lamentu.
A po jedzonku wygladam tak
Jaki czyściutki!!! Nie mam zdjęcia Celinki po pierwszym karmieniu łyżeczką, ale była cała umorusana, zresztą ja też.
 
Może jakieś przepisy? Ja na razie daję tylko słoiczki, ale chciałąbym spróbować coś sama młodej zrobić, tylko nie mam pomysłu, jak się do tego zabrać. Co Wasze maluchy lubią wcinać Waszego wyrobu?
 
Czy zupka warzywna to posiłek stały???Posiłki stałe przed mleczkiem???Ja zupke zawsze przed mleczkiem daje...:confused::confused:
 
moja na jeden raz wciągnie pół tego najmniejszego słoiczka Gerbera, a za pół godziny i tak jest głodna i chce mleczko :errr:
 
reklama
Do góry