reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ten ostni przyrost liczyłam i jest ok
Screenshot_20230722-053042.jpg
 
Dziewczyny, jak Wy sobie radzicie ze sprzątaniem w domu?
Nie mogę tak siedzieć i nic nie robić, więc wzięłam się za takie podstawowe sprzątanie, bez spiny powoli...odkurzanie mycie podłogi, ale jak weszłam di łazienki i pdiknekam kabinę płynem do mycia kab7n to mu sie słabo zrobiło i wyjść musiałam...A teraz oczywiście aałuje i schizuje ze od wdychania tego coś mu będzie:( ratunku bo oszaleje sama ze sobą
 
Dziewczyny noc dla mnie była koszmarna ! Tak mnie bolała glowa w sumie do teraz boli, że nie mogłam w ogóle spać. Nie pamiętam kiedy miałam taki bol :( w ogóle dobrych kilka lat na pewno nie miałam bólu głowy! Cala lewa strona i aż promieniuje mi do oka. Brew mam czuje jakby spuchnięta, że ani dotknąć nie mogę:( kiedyś za dzieciaka miałam silne migreny , które jedynie kończyły się wizyta na sorze i zastrzykiem. Ale od 15 lat jak nie dalej cisza. Co zabrać na taki bol głowy?
 
Hejka. Nie wiem czy to normalne ale w ogóle nie czuje bólu piesi nie bolały mnie ani przed spodziewaną teraz miesiączka ani teraz już po terminie. Przy tamtych ciążach nie mogłam się ich nawet dotknąć. Jedynie te bóle podbrzusza delikatne.. Ja już świruje 😞
 
Hejka. Nie wiem czy to normalne ale w ogóle nie czuje bólu piesi nie bolały mnie ani przed spodziewaną teraz miesiączka ani teraz już po terminie. Przy tamtych ciążach nie mogłam się ich nawet dotknąć. Jedynie te bóle podbrzusza delikatne.. Ja już świruje 😞
Widzę że dziś ogólnie dzień świra :)
Każdą ciąża jest inna, myślę że jak beta rośnie to nie ma co się przejmować piersiami ;)
 
Hejka. Nie wiem czy to normalne ale w ogóle nie czuje bólu piesi nie bolały mnie ani przed spodziewaną teraz miesiączka ani teraz już po terminie. Przy tamtych ciążach nie mogłam się ich nawet dotknąć. Jedynie te bóle podbrzusza delikatne.. Ja już świruje 😞
Hej, mnie też w ogóle nie bolą:) Nic a nic, jedynie czuję, że są pełniejsze. W pierwszej ciąży bolały przez jakiś czas.
 
reklama
Z kalkulatora wychodzi mi 7tc i 3 dni ostatni okres 31maj cykle 34 dni . W tamtej ciąży też miałam plamienia najpierw różowe później po czasie brązowe .
Jesteście kochane dajecie nadzieję ....
Z objawów ból piersi choć z 4 dni temu był większy ,apetyty 😱😱😱 sikanie w nocy z zegarkiem w ręku co 2 godziny i popołudniu przychodzi mega kryzys w postaci zasypiania
 
Do góry