reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

A ile czasu go miałaś i jak mąż wyjął? Jeżeli mniej niż kilkanaście godzin a przy wyjmowaniu nie uszkodziliscie odwłoka to raczej nie ma szans. Bolerioza jest w dupce, nie w pysku, dlatego najważniejsze jest wyjęcie kleszcza tak by nie uszkodzić dupki (można urwać przy głowie i potem na spokojnie ją wydłubać igłą).
Odwłok był na pewno cały i kleszcz też sprawnie usunięty, więc powinno być ok... ale nie mam pojęcia ile tam siedział. Nie był duży, więc mam nadzieję, że nie długo... tak myślę, że mogłam go złapać we wtorek najprawdopodobniej
 
reklama
Ja mam 98:( i mnie na krzywą wysłał już , jakieś ogólnie glukozy są już gotowe o smaku coli , pomarańczy itp ktoś kupował taką??👀👀
Ooo, nie wiedziałam o tym. Właśnie zgooglałam tą o smaku coli 😍 Opis twierdzi, że to z myślą o ciężarnych ten produkt zrobili 😅 Chyba sobie kupię, bo krzywa już za 2,5 tygodnia u mnie ✊🏻
 
A ile czasu go miałaś i jak mąż wyjął? Jeżeli mniej niż kilkanaście godzin a przy wyjmowaniu nie uszkodziliscie odwłoka to raczej nie ma szans. Bolerioza jest w dupce, nie w pysku, dlatego najważniejsze jest wyjęcie kleszcza tak by nie uszkodzić dupki (można urwać przy głowie i potem na spokojnie ją wydłubać igłą).
Ja jako dziecko miałam kleszczyna myślałam że to strop i wlasnievta dupke oderwałam głową została a pomimo Ti byłam zakażona był rumieniec i brałam antybiotyk
 
Odwłok był na pewno cały i kleszcz też sprawnie usunięty, więc powinno być ok... ale nie mam pojęcia ile tam siedział. Nie był duży, więc mam nadzieję, że nie długo... tak myślę, że mogłam go złapać we wtorek najprawdopodobniej
Ja chciałam tylko dodać,że borelioza to jedna z wielu chorób jakie może różności kleszcz. Jest też anaplazma, erlichioza, odkleszczowe zapalenie mózgu, mycoplazma i jeszcze kilka innych. Dużo gówna mają w sobie za przeproszeniem, więc warto wnikliwie się obserwować bo objawy mogą być nawet do roku a później ciężko skojarzyć to wlasnie z kleszczem bo każdy myśli,że kleszcz to tylko rumień wokół rany
 
Dziewczyny, zauważyłam, że część z Was ma bardzo często wizyty... nawet w odstępach kilkudniowych. Dlaczego tak?

Myślałam, że jak wszystko jest ok, to wizyta potwierdzająca, potem kontrolna, prenatalne, połówkowe i z górki.. ;P
 
reklama
Farbujecie wlosy w ciazy ? Zastanawiam się nad farbowaniem. Miałam ciemny brąz, nie farbowałam już dlugo, zrobił mi się jakiś rudy z tego...
W ciąży farbowałam praktycznie co 1,5 miesiąca.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma prenatalne na początku 11 tygodnia? U lekarza do którego zwykłam wcześniej chodzić powiedziano mi, że musi być 12 tygodni
 
Do góry