rób testSama nie wiem,mam mieszane uczucia![]()

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
rób testSama nie wiem,mam mieszane uczucia![]()
Poczekam jeszcze do konca tygpdnia,moze jak Wam tu powiedzialam to zaraz sie pojawirób test![]()
Poczekam jeszcze do konca tygpdnia,moze jak Wam tu powiedzialam to zaraz sie pojawi![]()
hahahahPoczekam jeszcze do konca tygpdnia,moze jak Wam tu powiedzialam to zaraz sie pojawi![]()
Dasz rade,wierze w CiebieI jak mamy żyć tyle czasu w niepewności![]()
ja sie pytam gdzie jest test?Dziewczyny okres mi sie spoznia juz 7 dnijaks 29 mialam plamienia i myslalam ze juz okres sie zaczyna a tu noc.JPDL
![]()
placze, bo jest starsza i wiecej rozumie. Pomyslcie ktora z Was nie wracala do pracy po macierzynskim cala w nerwach… NormalneMoja mama dzos zaprowadzila Miske do nowego zlobka-to jiz 4 dzien.No i dzwoni do mnie zeby przenosic Misie do dawnego zlobka bo w tym placze i ze wszystkie dzieci placza.Faktem jest to ze w poprzednim wogole nie plakala a byla swiezakiem przeciez.No i zaczelam jej tlumaczyc ale moja mama cala sie trzesla z nerwowNo ale odebrala Misie ktora juz byla usmiechnieta i papa robila pani.
Ale one są fajneMoje dzis poszly tak
Starsza wczoraj stresiak, ale dzis ok.
Mlodsza udaje odwazna, alw troche sie bala zostac. Ale mowi, ze jutro pojdzie![]()