reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na seks 16tydzień

reklama
Zmierzam, że w związku są dwie osoby :) I każda ma swoje potrzeby.

Słabe :) Masturbacja jednak w związku to kiepski pomysł. I myślę, ze same nie byłybyście zadowolone z faktu, iż Wasz facet wali do zgrabenj 21letniej blondyneczki z Rosji :)
To jakiej Ty pomocy tu oczekujesz? Dziewczyny dały Ci propozycję.
 
Zmierzam, że w związku są dwie osoby :) I każda ma swoje potrzeby.

Słabe :) Masturbacja jednak w związku to kiepski pomysł. I myślę, ze same nie byłybyście zadowolone z faktu, iż Wasz facet wali do zgrabenj 21letniej blondyneczki z Rosji :)
to co mam Ci zwalić za Ciebie? Czy o co Ci chodzi? Czy mam mam namówić Twoja żonę na seks z Tobą?
 
Zmierzam, że w związku są dwie osoby :) I każda ma swoje potrzeby.

Słabe :) Masturbacja jednak w związku to kiepski pomysł. I myślę, ze same nie byłybyście zadowolone z faktu, iż Wasz facet wali do zgrabenj 21letniej blondyneczki z Rosji :)
Skoro masz problem z mastrubacją to tego nie rób.
A biorąc pod uwagę, że związek to dwie osoby z własnymi potrzebami to nie męcz dupy swojej partnerce, która aktualnie nie ma potrzeby na seks w ciąży.
 
reklama
Zmierzam, że w związku są dwie osoby :) I każda ma swoje potrzeby.

Słabe :) Masturbacja jednak w związku to kiepski pomysł. I myślę, ze same nie byłybyście zadowolone z faktu, iż Wasz facet wali do zgrabenj 21letniej blondyneczki z Rosji :)

Myślę, że Wasze życie erotyczne nie było tak bujne jak próbujesz sobie wmowic skoro masturbacja wg Ciebie jest czymś niestosownym🙃
 
Do góry