reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Myślę, że spora część grudniowych mam ma już większość jak nie całą wyprawkę, jakby nie patrzeć komuś z terminem 01.12 zostało do porodu mniej niż 60 dni ;) do tego dochodzi kwestia cesarki/wywołania, które często odbywają się nawet 2 tygodnie przed faktycznym terminem porodu. Także lada chwila pierwszym grudniówkom, zostanie ledwo miesiąc :)

Ja akurat niewiele posiadam, ale to wynika z tego, że raczej liczę na poród w styczniu i po dwójce dzieci raczej mam do wyprawki bardzo ograniczone podejście. Poprzednio torbę pakowałam w weekend, a urodziłam we wtorek ;)
To widzę, że miałaś spokój 👍 albo inaczej bardzo dobre wyczucie czasu👏😁
 
reklama
To widzę, że miałaś spokój 👍 albo inaczej bardzo dobre wyczucie czasu👏😁

Moja mama obie ciąże przenosiła. Tą ze mną prawie 2 tygodnie. Mam nieregularne cykle więc totalnie nie nastawiam si na poród przed czasem. A nawet jeśli? Dla mnie to 5 minut zorganizować taką torbę czy wyprawkę. To jednak nie komuna ;)
 
Hej Dziewczyny😊
ja co prawda mam termin na koniec listopada, ale moja babcia, do której jestem podobna przenosiła ciąże więc możliwe ze trafie na grudniową mamuśkę :D Spodziewamy się córeczki. to moja pierwsza ciążą, więc całą wyprawkę szykuje od początku do końca. Brat ma już stosunkowo duże dzieci więc nic nie trzymał dla mnie 😅 Jak tam Wasze przygotowania i wyprawka, macie już wszystko? łóżeczka, przewijak, wanienka, torba do szpitala, pokoiki gotowe? 😀
nam co prawda został jeszcze ponad miesiąc i jak wspomniałam możliwe, że nie zapowiada się szybciej ale już większość rzeczy mamy. Muszę jeszcze torbę do szpitala dopakować i zostało mi troche ciuchów do wyprania i prasowania.
jak znosicie ciążę? ja nie mogę narzekać, oprócz czasami dolegliwości typu jakiś ból chwilowy kręgosłupa, szybciej się meczę, jak się z a bardzo najem wieczorem to mała zgaga się pojawia (ale to z mojej winy) to samopoczucie jest bardzo dobre.
 
Hej Dziewczyny😊
ja co prawda mam termin na koniec listopada, ale moja babcia, do której jestem podobna przenosiła ciąże więc możliwe ze trafie na grudniową mamuśkę :D Spodziewamy się córeczki. to moja pierwsza ciążą, więc całą wyprawkę szykuje od początku do końca. Brat ma już stosunkowo duże dzieci więc nic nie trzymał dla mnie 😅 Jak tam Wasze przygotowania i wyprawka, macie już wszystko? łóżeczka, przewijak, wanienka, torba do szpitala, pokoiki gotowe? 😀
nam co prawda został jeszcze ponad miesiąc i jak wspomniałam możliwe, że nie zapowiada się szybciej ale już większość rzeczy mamy. Muszę jeszcze torbę do szpitala dopakować i zostało mi troche ciuchów do wyprania i prasowania.
jak znosicie ciążę? ja nie mogę narzekać, oprócz czasami dolegliwości typu jakiś ból chwilowy kręgosłupa, szybciej się meczę, jak się z a bardzo najem wieczorem to mała zgaga się pojawia (ale to z mojej winy) to samopoczucie jest bardzo dobre.
Hej! z kolei ja mam termin na 01.01.2024, wyprawkę dopiero zaczynam kompletować a pierwsze co kupiłam to 2 x termometry😁 także powolutku. Sapomoczucie w porządku, w zasadzie nic mi nie dolega. Do porodu jeszcze 10 tygodni więc to się jeszcze może zmienić 😉
 
reklama
Dziewczyny czy któraś walczyła z kaszlem? Już 4 tydzień walczę z kaszlem nie pomaga noc, 2 antybiotyki, sterydy wziewne , syropy, domowe sposoby zupełnie nic jestem załamana 😭
 
Do góry