reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Dzień dobry.
Chciałam się przywitać mamusie. U mnie termin na 7 października. Pierwsze dziecko. Jestem dość zaawansowana wiekowo bo mam 35lat. Starania były od ok 7 lat z przerwami. Udało się naturalnie w momencie w którym najmniej bym się tego spodziewała. Ogólnie czuję się dobrze. Czasem mam ból brzucha jak na okres, zawroty głowy i ból kręgosłupa lędźwiowego. Dzidzia rozwija się prawidłowo.
Witaj! 🌺
Bez przesady z tym zaawansowanym wiekiem 😜🫣 Ja mam 38 i tez pierwsze dziecko 👋
 
reklama
Dzień dobry.
Chciałam się przywitać mamusie. U mnie termin na 7 października. Pierwsze dziecko. Jestem dość zaawansowana wiekowo bo mam 35lat. Starania były od ok 7 lat z przerwami. Udało się naturalnie w momencie w którym najmniej bym się tego spodziewała. Ogólnie czuję się dobrze. Czasem mam ból brzucha jak na okres, zawroty głowy i ból kręgosłupa lędźwiowego. Dzidzia rozwija się prawidłowo.
Witaj;) 35 to nie zaawansowany ;) odpuściłaś to najlepszy lek na zajście;) gratulacje 😉
 
Dzień dobry.
Chciałam się przywitać mamusie. U mnie termin na 7 października. Pierwsze dziecko. Jestem dość zaawansowana wiekowo bo mam 35lat. Starania były od ok 7 lat z przerwami. Udało się naturalnie w momencie w którym najmniej bym się tego spodziewała. Ogólnie czuję się dobrze. Czasem mam ból brzucha jak na okres, zawroty głowy i ból kręgosłupa lędźwiowego. Dzidzia rozwija się prawidłowo.
Taaaa zaawansowana.. kochane kobietki, wiek to tylko liczba!!!!!! Mamy po 18 lat a reszta to doświadczenie!!!!!!!
Wszystkie jesteśmy młode i piękne 🥰
I tego się trzymamy!
 
Dzień dobry.
Chciałam się przywitać mamusie. U mnie termin na 7 października. Pierwsze dziecko. Jestem dość zaawansowana wiekowo bo mam 35lat. Starania były od ok 7 lat z przerwami. Udało się naturalnie w momencie w którym najmniej bym się tego spodziewała. Ogólnie czuję się dobrze. Czasem mam ból brzucha jak na okres, zawroty głowy i ból kręgosłupa lędźwiowego. Dzidzia rozwija się prawidłowo.
Gratulacje! Super, że po tylu latach starań się udało :)

A z kosmetykami, nareszcie mi się udało, przed chwilą zamówiłam - krem Yasumi, nawilżający tonik Bielenda good skin i krem SPF Cliv, czy jakoś tak :) są polecane, sprawdziłam jeszcze składy, powinno być ok :)
 
Witaj;) 35 to nie zaawansowany ;) odpuściłaś to najlepszy lek na zajście;) gratulacje 😉
Dokładnie tak. Jak z mężem staraliśmy się o naszego najmłodszego synusia to 3 miesiące i nic (1 biochem), odpuściliśmy na maksa, przytulanki były kiedy chcieliśmy i cyk, od razu zaskoczyło. Teraz też. Staraliśmy się od jakoś wakacji i nic. Odpuściliśmy i cyk 🤷🏼‍♀️🤣
 
reklama
Kochana, naszą rechatinke proszę dodaj, pisałam Jej, żeby Cie oznaczyła i dala znać co u niej (nie miała Kidy ma dużo na glowie), ale nie wiem czy ogarnie jak się oznacza
Hejka bede wdzieczna za dodanie bo jakoś nie moglam znaleźć,gdzie się zgłosić. MamaLama znasz moje możliwości szukania🤣🤣🤣🤣
 
Do góry