reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Ja ostatni tydzien wyjety z zyciorysu bo cos pyklo mi w plecach i lezalam i kwiczalam. Nic nie pomagalo. Ortopeda mowi ze nie tak zle, a ja ani stac ani siedziec ani kichnac ani lezec bez bolu 😔 zalatwilam sobie fizjoterapie i troche ulgi czuje. Dzieci zdrowe :-) mniejszy zafascynowany chodzeniem i napastuje chodzik caly czas a starszy do przedszkola.

Mowisz ze maly ma uczulenie na gondole? A nie da sie spacerowki na plasko i np na brzuszku ?
Maksiu lapie wirusy?
Wychodzi noszenie, podnoszenie, odkładanie tych naszych ciężarków 🙄 a ile waży Radzio?
Całe szczęście, że dzieci zdrowe, bo to już połowa sukcesu 😁
A fizjoterapeuta napewno cie naprawi tylko pewnie trzeba czasu 🙈

Już go przenieśliśmy do spacerowy i dalej nie bardzo, woli ręce 😐
On lapie wszystko, co Igor przyniesie z przedszkola. W środę szczepienie, ale pewnie znowu przełożę przez to ucho, bo bierze antybiotyk.
 
Podziwiam Was moje Drogie Mamuśki 😍
My narazie bez infekcji 🙂 jedynie katar. Więc w tym tygodniu jedziemy na szczepienie.
Jak z Waszymi włosami? Bo mi tak strasznie wypadają że będę chyba łysa 😑
 
Hej. 🩷
Jak się całą zimę uchowalysmy bez choroby tak mamy atak...we wtorek mała zaczęła brzydko kaszleć ,więc w środę byłam u lekarza. Osłuchał, czysto. Potwierdził moją tezę,że to katar spływa jej do gardła. Popatrzył w kartę stwierdził,że równie dobrze to może być alergiczne. Dał zyrtec. Niestety w piątek było masakrycznie,kaszel,nos zatkany,oczy czerwone , łzawiące. W sobotę pojechaliśmy na izbę przyjęć.
Lekarka osluchala Marysię,poszło już na plucka . Dostała antybiotyk,inhalacje i krople do oczu.
Po pierwszym zakropieniu inne dziecko ,oczka o niebo lepsze ❤️
Katar gęsty teraz ale idzie bo odciągnąć ,kaszle mniej.
Myślę, że będzie zabawa z alergią,bo nie wierzę,że zachorowała przy takiej temp,a w zimie i przy moich dwóch dużych infekcjach nie 🙄
Oby było lepiej. Dzisiaj małż pojechał do roboty na 3tyg. Jak jest to puszcza małej strasznie dużo piosenek na yt dla dzieci,dosyć dla niej jego obecność to nowość w połączeniu z tymi kolorami,dźwiękami i choroba to wieczorem miała karuzele w głowie i szła spać z płaczem koło 23,a nie jak zwykle o 19. Ale stwierdził,że to moja teoria spiskowa. Dzisiaj ukrocilam jej tv,puszczałam tylko do inhalacji,żeby wysiedziała i koło 20 dzidzia mi zasnęła 🩷 Szach mat 😛

Ps.
Dziewczyny,mam na zbyciu duża pakę pampersów lupilu 3 ,dostaliśmy ale na nas za małe . 🤷
Jakby któraś była chętna to wystawie np na vinted lub olx za symboliczną kwotę 😊
 
Wychodzi noszenie, podnoszenie, odkładanie tych naszych ciężarków 🙄 a ile waży Radzio?
Całe szczęście, że dzieci zdrowe, bo to już połowa sukcesu 😁
A fizjoterapeuta napewno cie naprawi tylko pewnie trzeba czasu 🙈

Już go przenieśliśmy do spacerowy i dalej nie bardzo, woli ręce 😐
On lapie wszystko, co Igor przyniesie z przedszkola. W środę szczepienie, ale pewnie znowu przełożę przez to ucho, bo bierze antybiotyk.

Czyli standard bo u nas to samo. Co ma starszak miec i bedzie mlodszy 😔

A co do gondoli i rak.... sprobuj jeszcze np z jakas wieksza pieluszka lub kocykiem jesli juz siedzi, aby czul sie 'bezpiecznie' to swoj zapach przenies np spiac jedna noc z pieluszka w staniku. I w kierunku swiata jak masz to obroc na siebie aby Cie widzial:-)

Moj maly wazy okolo 8kg na 10mscy. Za tydzien dokladnie zwazymy bo mamy tez szczepienie.
 
Podziwiam Was moje Drogie Mamuśki 😍
My narazie bez infekcji 🙂 jedynie katar. Więc w tym tygodniu jedziemy na szczepienie.
Jak z Waszymi włosami? Bo mi tak strasznie wypadają że będę chyba łysa 😑

Vitapil mama lykaj i wcierkuj. Kazda to przechodzi z mam :-) wlosy odrosna :-)))
 
Podziwiam Was moje Drogie Mamuśki 😍
My narazie bez infekcji 🙂 jedynie katar. Więc w tym tygodniu jedziemy na szczepienie.
Jak z Waszymi włosami? Bo mi tak strasznie wypadają że będę chyba łysa 😑
Super, że tak się zdrowo trzymacie 🙂
Jeśli chodzi o wlosy to ja miałam to samo, brałam wszystko i nic nie pomagało. Samo trochę ustąpiło po kilku miesiącach, jeszcze nie do końca, ale już nie ma też takiej tragedii. Ponoć to normalne po ciąży, bo zmieniają się jakoś te fazy wzrostu, czy coś takiego 😛
 
Hej. 🩷
Jak się całą zimę uchowalysmy bez choroby tak mamy atak...we wtorek mała zaczęła brzydko kaszleć ,więc w środę byłam u lekarza. Osłuchał, czysto. Potwierdził moją tezę,że to katar spływa jej do gardła. Popatrzył w kartę stwierdził,że równie dobrze to może być alergiczne. Dał zyrtec. Niestety w piątek było masakrycznie,kaszel,nos zatkany,oczy czerwone , łzawiące. W sobotę pojechaliśmy na izbę przyjęć.
Lekarka osluchala Marysię,poszło już na plucka . Dostała antybiotyk,inhalacje i krople do oczu.
Po pierwszym zakropieniu inne dziecko ,oczka o niebo lepsze ❤️
Katar gęsty teraz ale idzie bo odciągnąć ,kaszle mniej.
Myślę, że będzie zabawa z alergią,bo nie wierzę,że zachorowała przy takiej temp,a w zimie i przy moich dwóch dużych infekcjach nie 🙄
Oby było lepiej. Dzisiaj małż pojechał do roboty na 3tyg. Jak jest to puszcza małej strasznie dużo piosenek na yt dla dzieci,dosyć dla niej jego obecność to nowość w połączeniu z tymi kolorami,dźwiękami i choroba to wieczorem miała karuzele w głowie i szła spać z płaczem koło 23,a nie jak zwykle o 19. Ale stwierdził,że to moja teoria spiskowa. Dzisiaj ukrocilam jej tv,puszczałam tylko do inhalacji,żeby wysiedziała i koło 20 dzidzia mi zasnęła 🩷 Szach mat 😛

Ps.
Dziewczyny,mam na zbyciu duża pakę pampersów lupilu 3 ,dostaliśmy ale na nas za małe . 🤷
Jakby któraś była chętna to wystawie np na vinted lub olx za symboliczną kwotę 😊
Marysia od 19 już potrafi spać do rana ?🙂 Czy budzi się na jedzonko?
Szach mat- wiadomo, mama wie, jak przywrócić wszystko do normy 😁
 
reklama
Czyli standard bo u nas to samo. Co ma starszak miec i bedzie mlodszy 😔

A co do gondoli i rak.... sprobuj jeszcze np z jakas wieksza pieluszka lub kocykiem jesli juz siedzi, aby czul sie 'bezpiecznie' to swoj zapach przenies np spiac jedna noc z pieluszka w staniku. I w kierunku swiata jak masz to obroc na siebie aby Cie widzial:-)

Moj maly wazy okolo 8kg na 10mscy. Za tydzien dokladnie zwazymy bo mamy tez szczepienie.
Może mu jeszcze jakieś zabawki przyczepie, czy coś. Z kocykiem jechał, z pielucha też, bo przecież taki slinotok😅a i jedzie twarzą do mnie. Mam nadzieję, że w końcu mu się spodoba.

Może teraz się wychorują to już w zlobku/ przedszkolu, jak pójdą to nie będzie takiego dramatu.
 
Do góry