reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Moje włosy tak leciały, że miałam paskudne zakola 🙈 mówiłam że łysa będę. Jak zaczęło odrastać to opanować nie mogę… sterczało na wszystkie strony, ani to do góry, ani do dołu i wyglądało jakbym sobie obcięła bo wszystkie równe 🤣 ostatecznie ścięłam grzywkę u fryzjera żeby to zakryć po wstyd ludzi 🤣
 
reklama
Vitapil mama lykaj i wcierkuj. Kazda to przechodzi z mam :-) wlosy odrosna :-)))

Super, że tak się zdrowo trzymacie 🙂
Jeśli chodzi o wlosy to ja miałam to samo, brałam wszystko i nic nie pomagało. Samo trochę ustąpiło po kilku miesiącach, jeszcze nie do końca, ale już nie ma też takiej tragedii. Ponoć to normalne po ciąży, bo zmieniają się jakoś te fazy wzrostu, czy coś takiego 😛


Właśnie zakupiłam ten vitapil mama i będę brać 😁 bo moje włosy są wszędzie 😩 obym nie była lysa 😆
 
Moje włosy tak leciały, że miałam paskudne zakola 🙈 mówiłam że łysa będę. Jak zaczęło odrastać to opanować nie mogę… sterczało na wszystkie strony, ani to do góry, ani do dołu i wyglądało jakbym sobie obcięła bo wszystkie równe 🤣 ostatecznie ścięłam grzywkę u fryzjera żeby to zakryć po wstyd ludzi 🤣


No ja też się obawiam że będę łysa 😂
 
To nie jest dobrze? 🤣 kobieto raz w nocy pobudka to idealnie 🙈 Ja mam z 5 a mały niedługo kończy 10 miesięcy. I w sumie funkcjonuje tak od początku 😂😂😂
Tylko gorsze jest to ,że czasem a raczej często budzi się się między posiłkami na okna ,np 1h 🙈 Ale to przez to,że się wcześnie kładzie,bo znowu o 18 zasypia na noc. Jak się zmieni czas to myślę że zrobię jej jedna drzemkę więcej,a pójdzie później spać. Bo jak ja mam położyć na drzemkę koło 17 i potem mieć wariata do 21 do wolę wcześniej ja polozyc i mieć więcej wieczoru dla siebie względnie,bo ona śpi tak czynniei,że ja budzi odgłos sikania w łazience czasem,ale jak Cie czuje na łóżku to na luzie możesz oglądać film xD
 
Nie tak dobrze to nie ma 🤣 Budzi się na jedzonko co 5-6h zazwyczaj czyli koło północy i nad radem,zależy jak zasypia .
My dostaliśmy obluchem w głowę, bo starszy, jak miał 2 msc spal całe noce, a tu nagle Maksik, budzi się, jak mu się podoba 😅
Tak, czy inaczej nie jest najgorzej 😁
 
reklama
Do góry