reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Nie. Stwierdził że to raczej nie u mnie jest problem, jestem obstawiona lekami więc teraz czas zbadać męża.
Hej,
Przykro mi, ale w tej sytuacji nie można mówić po której stronie jest problem, bo oboje nie jesteście dokładnie przebadani. Invitro to nie jest rozwiązanie przy poronieniach nawykowych, które dotyczą Ciebie. Dla mnie lekarz, który przy poronieniach nawykowych p
proponuje invitro to totalny red flag. Nadal możesz ronić nawet przebadane zarodki. W miarę możliwości należy znaleźć przyczynę.
ON: - badanie nasienia! koniecznie, bezapelacyjnie już powinno być wykonane po 2 poronieniu.
TY: - zespół antyfosfolipidowy, - trombofilia, - krzywa cukrowa, insulinowa 3pkt oznaczenie, - ANA, - wymazy MUCHA i biocenoza, - poziom witaminy d, - kwas foliowy i homocysteina, - ferrytyna i żelazo, - USG u dobrego specjalisty w kierunku endometriozy i adenomiozy, - 5 tarczycowa tj TSH, Ft3, Ft4, anty TPO, anty TG.
To co na szybko z podstawy przychodzi mi do głowy. W ostatnim etapie myślałabym o drożności połączonej z biopsją endometrium.
Dopiero ja w powyższych będzie czysto można rozważać invitro. Z czego podkreślam: Ty w ciąże zachodzisz, Twoim problemem są poronienia.
 
Ostatnia edycja:
A powiedzcie mi taka rzecz, mianowicie mam za wysoki poziom kwasu foliowego we krwi. Biorę teraz witaminy prenatal primo. Mam je odstawić i brać tylko witaminę d?
Norma jest do 18.7 ng a ja mam 37.1 ng tego kwasu.
 
Jak bardzo ze mną źle że nie cieszą mnie te ciąże ani narodziny? Nikt w moim otoczeniu nie musiał się jakoś specjalnie „starać”
Ja np już mówiłam kiedyś,że mam dzieci a nie cieszą też mnie ciążę, narodziny a na wieść o planach a jeszcze lepiej wpadce rodziny, znajomych czy koleżanek jestem w środku mało zadowolona. Ciągle mi źle z tym, że tak późno względem rozpoczęcia starań są te dzieci i nic chyba tego nie zmieni. Trzymaj się!
 
Dziewczyny bylam na podwórku zeby pranie powiesić i bocian mi nad głową latal 😍🤞 jakos tak radośnie mi sie zrobilo ze jednak moze sie udac
Parę lat temu bocian usiadł sobie na dachu mojego auta. Też mi było radośnie. Niestety oprócz kup nie zostawił innej niespodzianki. Może to tylko latające a nie stojące bociany zwiastują dobre wieści😉
 
reklama
Do góry