reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Takie przypadki w ogóle nie powinny podlegać dyskusji. Zagraża Ci sepsa. Jeśli ktoś chciałby na ten temat dyskutować, to śmiem stwierdzić, że chyba ******** 🌸
Ja to wiem, Ty to wiesz, 22.10.2020 TK stwierdził zgoła inaczej. Powiem tylko tyle, że furtka jest, a ja jestem naprawdę dobrze zaopiekowana. Postawa jest wyczekującą - taki mamy klimat, jak to klasyk mówił.

Wpisz mnie na ławkę dla porządku ;) może to nam jakoś zafirmuje.

@penguinlicious ja mam szczerą nadzieje, że ani Ty ani żadna inna dziewczyna tu i nie tylko nigdy nie stanie przed takimi wyborami i w takiej sytuacji.
 
reklama
Ja to wiem, Ty to wiesz, 22.10.2020 TK stwierdził zgoła inaczej. Powiem tylko tyle, że furtka jest, a ja jestem naprawdę dobrze zaopiekowana. Postawa jest wyczekującą - taki mamy klimat, jak to klasyk mówił.

Wpisz mnie na ławkę dla porządku ;) może to nam jakoś zafirmuje.

@penguinlicious ja mam szczerą nadzieje, że ani Ty ani żadna inna dziewczyna tu i nie tylko nigdy nie stanie przed takimi wyborami i w takiej sytuacji.
@Mademoiselle_Nika
Naprawdę jest mi bardzo, bardzo przykro, że znalazłaś się w takiej sytuacji. To nie powinno spotkać żadnej z nas. Życzę Ci dużo siły i zdrowia.
 
Ja to wiem, Ty to wiesz, 22.10.2020 TK stwierdził zgoła inaczej. Powiem tylko tyle, że furtka jest, a ja jestem naprawdę dobrze zaopiekowana. Postawa jest wyczekującą - taki mamy klimat, jak to klasyk mówił.

Wpisz mnie na ławkę dla porządku ;) może to nam jakoś zafirmuje.

@penguinlicious ja mam szczerą nadzieje, że ani Ty ani żadna inna dziewczyna tu i nie tylko nigdy nie stanie przed takimi wyborami i w takiej sytuacji.
Tu nie ma reakcji jaka by pasowała… Jesteś super dzielna! Po prostu trzymam kciuki i co najwyżej mogę przesłać wirtualnego huga! 💔
 
@Mademoiselle_Nika macie już jakieś plany odnośnie badań genetycznych w związku z Waszą całą historią, również tą wcześniejszą?
Dostaniemy skierowanie do poradni genetycznej, to na pewno. Ale u nas w mieście terminy na NFZ koniec 2025/2026 rok :) Gdzieś będę szukać, rejestrować, dzwonić czy termin się zwolnił itp. Ale czekać tak długo nie zamierzamy.
Po zakończeniu obecnej historii będziemy rozmawiać z ginekolog o tym gdzie i co zrobić prywatnie. Tylko najpierw zakończyć trzeba jedno aby zacząć drugie. Moja ginekolog jest zdania, że nie zaszkodzi sprawdzić, biorąc pod uwagę też wcześniejsze historie. Profesor nie widzi podstaw, bo wynik amniopunkcji nie wykazał translokacji tzn dla niego to czysty przypadek losowy, a poprzednich poronień nie bierze pod uwagę.
Do tego wszystkiego mamy badanie genetyczne zarodka z II ciąży - genetycznie zdrowy chłopak. Teraz cieszę się, że zrobiłam te badania w tedy.
 
Dostaniemy skierowanie do poradni genetycznej, to na pewno. Ale u nas w mieście terminy na NFZ koniec 2025/2026 rok :) Gdzieś będę szukać, rejestrować, dzwonić czy termin się zwolnił itp. Ale czekać tak długo nie zamierzamy.
Po zakończeniu obecnej historii będziemy rozmawiać z ginekolog o tym gdzie i co zrobić prywatnie. Tylko najpierw zakończyć trzeba jedno aby zacząć drugie. Moja ginekolog jest zdania, że nie zaszkodzi sprawdzić, biorąc pod uwagę też wcześniejsze historie. Profesor nie widzi podstaw, bo wynik amniopunkcji nie wykazał translokacji tzn dla niego to czysty przypadek losowy, a poprzednich poronień nie bierze pod uwagę.
Do tego wszystkiego mamy badanie genetyczne zarodka z II ciąży - genetycznie zdrowy chłopak. Teraz cieszę się, że zrobiłam te badania w tedy.
dobrze ze jesteś zaopiekowana! To podstawa w tej sytuacji. W zasadzie to jedno i drugie ma racje, jednak badania genetyczne to też spokój ducha dla Siebie. A że wcześniej był zdrowy chłopczyk to mam nadzieję że to czysty przypadek losowy, jaki się zdarza niestety, mam nawet w rodzinie, nie będę opisywać sytuacji bo każda taka historia jest przykra bez względu na to jak się kończy.
Jesteś bardzo silną Kobietą, a każda tragedia i przeciwność losu sprawia, że jesteśmy silniejsi!!
 
Ja mam dzisiaj jakies jazdy 😂 zawroty glowy i jakos czuje sie dziwnie .. oby to bylo to 😂😂😂 ale pobolewanie pachwin sie pojawilo wiec moze moze .. chyba, ze glowa przyciaga takie objawy 😂 plamilam tez po owulce chwile takze to NA PEWNO bylo to 😂
Tak piszecie o tych objawach .
Ja tez co chwile siedze i mysle 2dni temu mialam 3takie mega skurcze i jak by mi ktoś szpilke 3 razy wbił i mysle na pewno sie zagniezdza🤣🤣 i juz dzisiaj chodzilam z testem ale niezrobilam .
Ostatnio dopiero 11dpo byl ciem kreseczki widac. Wiec sie nie nakręcam 🫣🫣😁
 
Tak piszecie o tych objawach .
Ja tez co chwile siedze i mysle 2dni temu mialam 3takie mega skurcze i jak by mi ktoś szpilke 3 razy wbił i mysle na pewno sie zagniezdza🤣🤣 i juz dzisiaj chodzilam z testem ale niezrobilam .
Ostatnio dopiero 11dpo byl ciem kreseczki widac. Wiec sie nie nakręcam 🫣🫣😁
ja tez analizowalam kazde ukłucie, ćmienie czy co tam jeszcze bylo 😃 jak wariatka jakas ale trudno moge byc stuknieta 😃
 
reklama
Do góry