Palinka13
Moderator
- Dołączył(a)
- 11 Grudzień 2023
- Postów
- 3 471
cichoAle bym zjadła![]()
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
cichoAle bym zjadła![]()
Ja dziś robiłam drożdżówki z budyniem i też pojadlamJa właśnie upiekłam blachę cynamonek i już pół zjadłama miały być dla syna do szkoły
Dzisiaj byłam u ginekologa i malutka waży już 1 kg (25+5) czuje że bedzie duża jak jej bracia![]()
Wiedzę że my obie na przekór stareotypom i zamiast nas ciągnąć do słonego to ciągnie do słodkiegocicho![]()
zaśliniłam się. Podziel się przepisemJa właśnie upiekłam blachę cynamonek i już pół zjadłama miały być dla syna do szkoły
Dzisiaj byłam u ginekologa i malutka waży już 1 kg (25+5) czuje że bedzie duża jak jej bracia![]()
Ja postawiłam na wełniany zaffiro (używany z olx). W środku wełna, na zewnątrz przeciwdeszczowy materiał. Do tego jest dokładany dół i pasuje do gondoli jak i do spacerówki na późniejDziewczyny teraz takie pytanko... Kupujecie może śpiworki do wózka i otulacze do fotelika? Macie jakieś propozycje i sprawdzoną jakość? Znalazłam piękne śpiworki i przymierzam się do zakupu. Nie rodziłam jeszcze zimą i jestem skołowana teraz tymi zakupami. Do wyjścia ze szpitala otulacze jest konieczny tak mi się wydaje.
Ja z chłopakiem i mnie ciągnie jednak do słonegoWiedzę że my obie na przekór stareotypom i zamiast nas ciągnąć do słonego to ciągnie do słodkiego![]()
Skończę 35Super też chciałam mieć zawsze dużo dzieci ale męża poznałam przed 30 3 lata staraliśmy się o synka a teraz będzie córcia i ze względu na wiek na tym konieca Ty ile masz lat ?
U mnie z tymi słodkościami to jakiś koszmarOstatnio pisałam że teraz mam wagę mniejsza niż przy synku ale coś mi się wydaje że jednak dobije bo od niedzieli czuje coraz częściej głód i ochota na słodkie wróciła ....
Ja uważam , że ten wiek na rodzenie dzieci teraz też się wydłużył. A ja męża poznałam jak miałam 17 lat i tak zostałoSuper też chciałam mieć zawsze dużo dzieci ale męża poznałam przed 30 3 lata staraliśmy się o synka a teraz będzie córcia i ze względu na wiek na tym konieca Ty ile masz lat ?