reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

marzenixx-wszystkiego naj naj na nowej drodze zycia:-)

a u nas staranka mialy byc od lipca pozniej od sierpnia a teraz moze od pazdziernika bo tez dostalam fajna propozycje pracy o ktorej zawsze marzylam i chyba sie wstrzymamy jeszcze z dwa miesiace :tak:

tylko ze nie wiem czy natura za nas nie zadecydowala bo dzis 32 dzien cyklu i nic @ nie ma ani zadnych obiawow ani ciazowych ani okresowych :-)
zobaczymy co bedzie w piatek zamierzam zrobic test jesli nic sie nie wydazy do tego czasu:-)

pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za nowe fasolki oby bylo ich jak najwiecej
 
reklama
Basias spróbuj wsadzic sobie do noska male zabki czosnku zawiniete w wacik mozesz waciki posmarowac kremem zwyklym najlepiej nivea aby nie podraznilo
to super metoda i mysle ze nie szkodliwa pomoze ci oddychac i zaraz katar przyjdzie bynajmniej mi zawsze pomagalo i kilku osobom ktorym to poradzilam
zdrowka !!
 
tylko ze nie wiem czy natura za nas nie zadecydowala bo dzis 32 dzien cyklu i nic @ nie ma ani zadnych obiawow ani ciazowych ani okresowych :-)
zobaczymy co bedzie w piatek zamierzam zrobic test jesli nic sie nie wydazy do tego czasu:-)
Życzę dostania tej wymarzonej pracy i niech teścik wyjdzie taki jak sobie tego życzysz :tak::tak:
 
dziewczyny bylo super!!!:-D:-D:-D ale ze to nie ten wątek do opisywania ślubów wstawie wam fotke a reszte opowiem przy okazji:-):-):-)
 

Załączniki

  • SUC55712.JPG
    SUC55712.JPG
    123 KB · Wyświetleń: 44
Cześć dziewczyny. Niestety po raz kolejny okazało się u mnie, że natura na razie niechce żebyśmy mieli dzidziusia :(. Jest mi smutno, ale nie będę się poddawać. Zobaczymy co będzie dalej. Gratuluje wszystkim którym się udało :). POZDRAWIAM
 
UlciaO
Cześć dziewczyny. Niestety po raz kolejny okazało się u mnie, że natura na razie niechce żebyśmy mieli dzidziusia :(. Jest mi smutno, ale nie będę się poddawać. Zobaczymy co będzie dalej. Gratuluje wszystkim którym się udało :). POZDRAWIAM
nie trać nadziei i na nas przyjdzie pora :tak:
 
reklama
dziewczyny bylo super!!!:-D:-D:-D ale ze to nie ten wątek do opisywania ślubów wstawie wam fotke a reszte opowiem przy okazji:-):-):-)

Marzenixx przepieknie wygladacie!!!!! bardzo sie ciesze ze wsio sie udalo :-D czekamy na relacje:tak::tak:
a ja wpadlam sie pochwalic :-D od soboty rano jestem znowu ciocią :-D Natalia dostala 10 pkt ważyła 3650 i 58 cm - kawał ciałka, a po siostrze w ogole nie bylo widać!!! niestety była cesarka z pełną narkozą :dry: ponieważ kuzyneczka dostała chyba w zasadzie krwotoku .... ehhh.... narazie czuje sie koszmarnie! cesarka to nic fajnego :-( ale dziewczynka śliczniutka i jak narazie podobna do taty - ma jego ustka :-D
i tak jak przewidywałam moja nauka zawezila sie do zrobienia skrotu notatek ... :-D ale co tam co odpoczelam to moje :laugh2:
maja33 trzymam kciuki zeby @ nie przyszła :tak:
UlciaO przykro mi ale super ze masz takie myslenie !!! tak trzymaj :tak:;-)
kinguś i jak rozmowa wypadla??
zycze wszystkim krotkiego tygodnia i przyjemnego poniedziałku :tak:
 
Do góry