reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzień dobry z rana i po urlopie :szok: niestety dziś pierwszy dzień w pracy i tak jakoś trudno się w sobie zebrać ;-) ale po mału się rozkręce :-)
Jutro ide do lekarza i mam nadzieje dowiem się co i jak z moją fasolinką :tak:
basias- serdeczne gratulacje kochana! Życzę spokojnej ciąży :tak:
rudka- od 3 m-cy biorę kwas foliowey i póki co tyle, zobaczymy co jutro gin mi powie:happy:
niczka- GRATULUJE!
Marzenixx- zyczę Wam wszystkiego najlepszego, oby wszytskie Wasze marzenia się spełniły i byście zawsze byli tacy szczęśliwi jak w dzień Waszego Ślubu! I oczywiście GRATULUJE :-):-)
UlciaO - trzymam kciuki za następne staranka! Nie trać nadziei a wszystko będzie dobrze!!!
 
reklama
bablyss- czuje sie juz dobrze, czy bolalo?? po operacji bolal troszke brzuszek moze przez ok 4 dni pozniej bylo juz calkiem dobrze,, lekarz powiedzial ze wszytsko bylo czysciutkie i ze nakluli mi jajniczki i ze teraz wszytsko powinno sie regulowac z miesiaczki na miesiaczke.. coraz lepiej powinno byc z buzia, a pecherzyki to juz od tej co bedzie powinny byc,, ale tez pojde na kontrole..:) nawet musze isc...
justyna0- dziekuje za wpsracie:)
 
marzenixx- śliczna z was para jeszcze raz GRATULACJE
Eve84- Gratulacje dla kuzynki, duuza dziewczynke urodzila moja Marta miala 49cm i 2864:-D
UlciaO- przykro mi i trzymam kciuki za nastepny cykl

Kingus - dzieki za kciuki

tikanis-trzymam kciuki za pomysly przebieg spraw:tak:

u mnie nadal cisza z @ kurcze korci mnie zeby zrobic test ale mam nadzieje ze bede twarda i wytrzymam do piatku, bo niby nie hce sie nakrecac ale to silniejsze ode mnie

pozdrawiam goraco i milego dnia
 
Witam jestem nowa. Zafasolkowalam ...Robilam dzis test i 2 grube krechy. Ostatnia @ miala 20 lipca 2008. Czy mozecie mniej wiecej powiedziec ktory to tydzien?? Jutro lece do lekarza... Pozdrawiam
 
Madzia_Singh i inne dziewczyny, kórym się udało - graulacje! Ja niestety będę musieć jeszcze trochę popróbować - kolejny raz nic z tego:-(. Dziś pierwszy dzień cyklu, ale tym razem będę się wspomagać ziółkami. Nowy cykl, nowa nadzieja.
 
Czesc
Ja musze sie przyznac ze zostalo mi juz kilka dni do @ ale nie bola mnie piersi, i czytalam ze pierwszym objawem ciazy, jest podwyzszenie sie temperatury ciala...i co??? od 3 dni moja temperatuta : 37.1 :laugh2:
Nie chce sie nakrecac za bardzo....czekam cierliwie na @ zeby pozniej rozpaczy nie bylo.

Buziaki dla was:*:*:*:*:rofl2:
No to ja niestety nie mam nawet co robić sobie nadziei:crazy: U mnie tylko 36.8. Ale trzymam za Ciebie kciuki! a testowanko już niebawem:-).

Madzia_Singh - ogromniaste gartulacje! przesyłaj szybciutko fluidki!

Marzenixx - wyglądałaś olśniewająco!

UlciaO - trzymam kciuki żeby w następnym cyklu powiodło się.

Maja33 - ale Ty masz cierpliwość.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
butterfly27 wg mnie choć nie jestem takim super znawca ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie chodzi o wysoka temperature ale podwyzszona np ja przed owu mam 36,6 a po owu 36,8 lub 36,9 i wlasnie w ciazy ta tempka mi sie utrzymywala do samego konca tz kilka dni po planowanej @ raz tylko podniosła mi sie powyzej 37 ale tak noramlnie byla od 36,8-37, normalnie po kilku dniach po owu mi spada a w ciazy nie spadla wiec moje drogie nie wolno tracic jeszcze nadziei
 
Do góry