reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

A ja juz wczoraj dostalam pregnyl, mam jeden pecherzyk w lewym jajniczku ma 19mm.... w zwiazku z tym dzialamy juz od 2 dni :-p:laugh2:
To trzymam mocno kciuki ;-);-);-);-) No to wcześniej miałaś owulację ja dopiero w 16 dniu.

Maja33 może rozpoczniesz paczkę z fasolkami ;-)
Kto jeszcze w najbliższym czasie testuje? Za wszystkie mocno trzymam kciuki :tak::tak:
 
reklama
CZesc Dziewczyny

Madzia Singh- Witaj i gratuluje dwoch kreseczek :tak::tak::tak:
Maja 33, Adolfina - Dziewczyny zycze wam dwoch kreseczek z calego serducha:-)

Kingus no ja w sumie wczoraj testowalam i wynik byl negatywny:-(ale ciagle @ brak i temperaturka powyzej 37.0 stopnii.Cycuchy bola jak na @ wiec juz sama nie wiem , moze sie pospieszylam z tym tescikiem:zawstydzona/y: a moze tylko natura pogrywa sobie ze mna?
Powodzenia w znalezieniu pracy:-D a po jakich studiach jestes?

Lilu -powodzonka w starankach , ale widze ze ty juz masz jedna sliczna pocieche:) Dwoch grubych krech ci zycze.

Marzenix- Bardzo ladnie wygladaliscie :) A jak w kosciele z przysiega wam poszlo?Ja sie zestresowalam pod koniec przysiegi i powtorzylam za ksiedzem : W imie Ojca i ducha i ducha...bleble amen:-p:-p:-p:-pzamotalam sie strasznie :-D ale chociaz jakies wspomniania pozostana :-p

Buterfly - kochana trzymam za Ciebie ogromniaste kciukasy:) A kiedy robisz tescik?

Rudka - dzieki przydadza nam sie teraz pozytywne fluidki :tak::tak::tak::tak:

I jak po weekendzie ogolnie ? Czy sa juz jakies majowe mamusie?

Pozdrowionka

 
Lilu19 trzymam kciuki za pęcherzyki :-)

rudka, kinguś dziękuję, że we mnie wierzycie, bo ja już przestałam. Dziś temperatura spadła poniżej 36, normalnie szok ;-)

Zobaczymy co będzie dalej, a wkrótce wizyta u gina. Zobaczymy co powie na moje "szczęście".
 
Dziewczynki moja koleżanka urodziła dziś synka! 3350 i jak pisała jest śliczny. Może i nam uda się doczekać takiej chwili.:-)

Ja testuję (o ile @ nie zawita) w poniedziałek. Już nie mogę doczekać się. Nie mam żadnych objawów. :no: Tylko na piersiach wyskoczyły mi jakieś żyły, ale nie wiem czy to nie efekt zbliżającej się @. Nigdy wcześniej tego nie zauważyłam u siebie. No i temperatura dzis skoczyła do 37.1. Czas pokaże.....

Milgak- bądż dobrej myśli.
Lilu19- trzymam mocno zacisnięte kciuki za staranka
Gwiazdeczka-może ten cykl przyniesie dzidzię. Życzę Ci tego z czałego serducha.
Rudka- życzą zdrówka dla Ciebie i przecudnego synka.
Justyna_O, Megi24 - nie dziękuję, zeby nie zapeszyć.
Kinguś- na pewno niebawem znajdziesz coś dla siebie! Głowa do góry!
Maja33-mam nadzieję, że juz niedługo prześlesz nam fluidki ciążowe!

Pozdrowionka :-)
 
Ostatnia edycja:
Lilu mnie ginekolog kazał działać co drugi dzień , może też tak spróbuj bo jak zbyt często to może plemniczki będą za ,,słabe,, a wiesz - nie ilość a jakość się liczy :tak: Trzymam kciuki , za Ciebie Kinguś też oczywiście :tak:
 
To trzymam mocno kciuki ;-);-);-);-) No to wcześniej miałaś owulację ja dopiero w 16 dniu.

Maja33 może rozpoczniesz paczkę z fasolkami ;-)
Kto jeszcze w najbliższym czasie testuje? Za wszystkie mocno trzymam kciuki :tak::tak:

Ja testuję, ale czekam na razie czekam żeby się nie wkręcać jak co miesiąc:-( Chociaż czuję chyba , że dostanę te niechcianą @ :-(Bo tak się dziwnie czuję, podbrzusze mnie boli i mam ochote na slodycze. Więc znów ta wredna ciotka przyjedzie spóźniona.:-(

Ale Dziewczyny trzymam za Was kciuki w końcu musi sie kiedyś udać
 
reklama
Lilu -powodzonka w starankach , ale widze ze ty juz masz jedna sliczna pocieche:) Dwoch grubych krech ci zycze.

He he kochana, ja dopiero staram sie o pierwsza pocieche :sorry2: A ten sliczny chlopczyk na zdjeciu to Czarus moj siostrzeniec, obecnie ma 2,5 roku i jest przekochany :-p z reszta jak wszystkie male dzieciaczki :tak:;-):laugh2:

Wszystkim Dziewczyna ( Nie ) dziekuje bardzo za kciukasy...:laugh2:
To tak zeby nie zapeszyc :-p

Asus- dziekuje za rade, wczoraj byly przytulanka, wiec dzisiaj przerwa i dzialamy jutro:tak::-p

DOBRANOC...
 
Do góry