reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lilu a jak tam u was pogoda w Irlandii? U nas w Londynie szaro buro i ponuro dzis, nawet na deszczyk sie zapowiada, ale w koncu kupilam sobie kaloszki wiec juz nie straszny mi deszcz :-p:-p:-p

Witaj,
W Irlandii pogoda podobna do twojej szaro i ponuro, na deszczyt tez caly czas sie zapowiada, juz mnie dobija ta pogada :baffled: a co najgasze to pogady w wakacje wogole praktycznie nie bylo :angry::no:

MEGI 24- GRATULUJE FASOLKI :laugh2::laugh2::laugh2:

TIKANIS- obys kochana miala racje ze tym razem ....:laugh2::-p

A wogole to moj organizm chyba wariuje, otoz w poniedzialek dostalam pregnyl, wiec owulkawypadala na wczoraj lub dzisiaj, wczoraj spadek temperatury z 36.6 na 36.4 (zawsze jest spadek tempdzien przed owu,i na nastepny dzien znacznie podwyzszona )a tu dzisiaj u mnie 36.3 :szok: a przeciez z tego wynika ze dzisiaj powinna byc owulka, wogole nie wiem co jest grane :wściekła/y: No czyba ze mi termometr nawala :crazy: chociaz uzywam go dopiero drugi cykl, tylko ze to nie jest ten specjalny owulacyjny :baffled:
 
reklama
A wogole to moj organizm chyba wariuje, otoz w poniedzialek dostalam pregnyl, wiec owulkawypadala na wczoraj lub dzisiaj, wczoraj spadek temperatury z 36.6 na 36.4 (zawsze jest spadek tempdzien przed owu,i na nastepny dzien znacznie podwyzszona )a tu dzisiaj u mnie 36.3 :szok: a przeciez z tego wynika ze dzisiaj powinna byc owulka, wogole nie wiem co jest grane :wściekła/y: No czyba ze mi termometr nawala :crazy: chociaz uzywam go dopiero drugi cykl, tylko ze to nie jest ten specjalny owulacyjny :baffled:
Znalazłam wykresy z temperaturą gdzie doszło do ciąży. Zobacz jakie są skoki i się nie martw. Ta pionowa linia oznacza owulacje tak mi się wydaje :confused: Ja oglądam te wykresy i nie tracę nadziei. Jednego dnia temperatura rośnie a drugiego spada i tak ciągle :-)
http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=12&s_id=5&ss_id=8&l=0&
 
Znalazłam wykresy z temperaturą gdzie doszło do ciąży. Zobacz jakie są skoki i się nie martw. Ta pionowa linia oznacza owulacje tak mi się wydaje :confused: Ja oglądam te wykresy i nie tracę nadziei. Jednego dnia temperatura rośnie a drugiego spada i tak ciągle :-)
mamo.tato - Artykul - Pokaż

Dziekuje Ci KINGUS kochana jestes :tak::laugh2:
Ufff kamien z serca mi spadl, z tych wykresow wyglada na to ze temp. podnosi sie dzien po owulacji, wiec pradwopodobnie mam dzisiaj owulke tak jak myslalam :tak:;-)
 
Witaj,
W Irlandii pogoda podobna do twojej szaro i ponuro, na deszczyt tez caly czas sie zapowiada, juz mnie dobija ta pogada :baffled: a co najgasze to pogady w wakacje wogole praktycznie nie bylo :angry::no:

A wogole to moj organizm chyba wariuje, otoz w poniedzialek dostalam pregnyl, wiec owulkawypadala na wczoraj lub dzisiaj, wczoraj spadek temperatury z 36.6 na 36.4 (zawsze jest spadek tempdzien przed owu,i na nastepny dzien znacznie podwyzszona )a tu dzisiaj u mnie 36.3 :szok: a przeciez z tego wynika ze dzisiaj powinna byc owulka, wogole nie wiem co jest grane :wściekła/y: No czyba ze mi termometr nawala :crazy: chociaz uzywam go dopiero drugi cykl, tylko ze to nie jest ten specjalny owulacyjny :baffled:

No niestety u nas pogoda tez do dupki:crazy: W lipcu bylo troche ladnej pogody ale przewaznie w tygodniu , tak wiec nie skorzystalam bo pracowalam:wściekła/y: A z Polski ciagle dochodzily mnie newsy jak to slonecznie i pieknie jest :angry::angry::angry::angry:.

Nie jestem za dobra w radach bo przyznam sie szczerze ze to moje poczatki- jak zreszta widac.Ale jak zaczelam do was zagladac to bylam w szoku ile rzeczy trzeba wiedziec zeby zajsc w ciaze, ale czytajac was...powoli nadrabiam swoje zaleglosci :-p i musze przyznac ze nie jest to takie latwe jak z poczatku wygladalo :-p
 
maggie24-dziekuje za odpowiedz :laugh2:
lilu19- napewno mam racje, musi teraz juz sie udac:laugh2:
kingus-dzieki:laugh2:
justyna0- lecimy do tunzejii:) hotel samira club

mam pytanko kiedy bierze sie wiesolek??
 
Tikanis :Moze tutaj dowiesz sie czegos wiecej :-D http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25841

Oj kochana fajnie masz z ta Tunezja:)
Mnie tak strasznie marza sie porzadne wakacje :tak::tak: Ale narazie to kazde wolne dni wykorzystujemy na porwot do Polski. Niby wakacje ale jednak ciezka charowa biegac i wszystkich odwiedzac, spotykac sie , zalatwiac sprawy itd.
 
Kingus no ja w sumie wczoraj testowalam i wynik byl negatywny:-(ale ciagle @ brak i temperaturka powyzej 37.0 stopnii.Cycuchy bola jak na @ wiec juz sama nie wiem , moze sie pospieszylam z tym tescikiem:zawstydzona/y: a moze tylko natura pogrywa sobie ze mna?
sprobuj za kilka dni jeszcze raz,co Ci szkodzi:)
Ja tez donosze mile Panie, ze @ przylazla i mam juz 5dc, wiec zaczynam staranka od nowa ;-)
nowy cykl nowa nadzieja:)
Dziewczynki moja koleżanka urodziła dziś synka! 3350 i jak pisała jest śliczny. Może i nam uda się doczekać takiej chwili.:-)

Ja testuję (o ile @ nie zawita) w poniedziałek. Już nie mogę doczekać się. Nie mam żadnych objawów. :no: Tylko na piersiach wyskoczyły mi jakieś żyły, ale nie wiem czy to nie efekt zbliżającej się @. Nigdy wcześniej tego nie zauważyłam u siebie. No i temperatura dzis skoczyła do 37.1. Czas pokaże..... :-)
gratulacje dla kolezanki:):-D
trzymam kciuki za te żyłki oby to bylo TO
He he kochana, ja dopiero staram sie o pierwsza pocieche :sorry2: A ten sliczny chlopczyk na zdjeciu to Czarus moj siostrzeniec, obecnie ma 2,5 roku i jest przekochany :-p z reszta jak wszystkie male dzieciaczki
śliczne dzieciątko a mozna prosic większe zdjecie?:) :-):-)
Dzień dobry:-)
melduje wszem i wobec że po wczorajszej wizycie u lekarza- dzidzius potwierdzony! :tak: Jestem w 6 tyg, pierwsze USG za miesiac i wtedy dokładnie okaże się który tydzień i dzień ( niestety ostatnia miesiączka 3 maja :-( i trudno wyliczyc na jej podstawie), ale na szczęście wyniki HCG pomogły :-D taki pierwszy pierwszy termin porodu 22 kwiecień:-) a mamusia urodziła się 28 :rofl2: także co dwa byczki w domku to nie jeden :laugh2::-D jesteśmy z mężulkiem przeszczęśliwi, No i oczywiście karta ciąży założona :tak: to tyle odemnie.
:tak:
gratuluje,przesyłąj wiecej fluidkow,te ostatnie były jakies niebieskawe czyzbys miałą jakies przeczucia?;-)
ja jestem po @ , trwala cale 5 dni tyle ile powinna , ciesze sie ze wszytsko zaczyna wracac do normy,,dzialac dzialamy co drugi dzien i wiem ze teraz nie mam dni plodnych ale z samej ochoty...:) optymizmem az zione.. wiec wszytsko jest pieknie,, jestem jeszcze na l-4 do 8 wrzesnia.. a 18 ide na urlopik bo jadziem po roku po slubie na nasza podroz poslubna,,nie moge sie doczekac:happy:
ja tez prawie rok po slubie ale podrozy tez jeszcze nie mielismy,zaraz po slubie mialam problemy (wizyty u lekarzy itp) wiec nigdzie sie nie wybralismy,moze kiedys to nadrobimy, slyszalam ze taka zmiana klimatu moze bardzo korzystnie wplynąc na staranka!!! powodzenia
 
maggie24-dziekuje za odpowiedz :laugh2:
lilu19- napewno mam racje, musi teraz juz sie udac:laugh2:

mam pytanko kiedy bierze sie wiesolek??

Tikanis- :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Kochana wiesiolek bierze sie w pierwszej fazie cyklu tz, do owulki
dziewczyny zaczynaja jesc od 1 dnia cyklu, ja zaczynalam chyba dopiero od 5 dc do owulacji :sorry2: , wazne by nie brac go po owulce bo moze zaszkodzic fasolce....
 
reklama
Do góry