reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
justyna0 trzymam kciuki ta tempka dobrze wroży , mi w poprzedniej ciazy chyba z 3 testy wypadły negatywnie mimo terminu @ ale ja wierzyłam i wkoncu wyszły II takze powodzenia

kingus to przed nami troche jeszcze czekania do testowania :-) musimy uzbroic sie w cierpliwości i duzo wiary !!!

a moj FF dzisiaj napisal do mnie ze moge byc w ciąży hehe nie znam super jezyka angielskiego ale w moim wolnym tłumaczeniu jest tam, że moja temperatura po owu moze na to wskazywac hehe ale pocieszenie na wieczor
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Megi24 gratuluję Ci barrrdzo!!! :-)

No te wykresy nie wszystkie takie książkowe, choć na 59 tylko kilka było z późną owulacją (chyba 2), więc wciąż mam szansę ;-)
Dla zainteresowanych: milgak - wykres na 28dni.pl
Może ktoś mi pomoże z tym EKG ;-)

Miłego popołudnia:-)

A wiesiołek na mnie osobiście nie działa chyba, po 3 opakowaniu zawiesiłam, bo nie widziałam poprawy :-)
 
justyna0 trzymam kciuki ta tempka dobrze wroży , mi w poprzedniej ciazy chyba z 3 testy wypadły negatywnie mimo terminu @ ale ja wierzyłam i wkoncu wyszły II takze powodzenia
Oj kochana dzieki za pocieszenie, czekam jeszcze kilka dni i jak @ sie nie pojawi to testuje jeszcze raz.

Adolfina to ty juz jestes szczesliwa mamusia? Oj czuje ze tym razet tez bedzie wszystko ok:-D:-D:-D

Dziekuje dziekuje,a prosze : :-D
O kurcze ale piekny ten chlopczyk, slicznosci....Tez chce takiego dzidziusia:-p

Ja zaraz zmykam do domku
Trzymajcie sie dziewczynki
 
kinguś super wykresiki troche podniosly mnie na duchu tz że tempka moze troche spadac po owu czyli ciagle wierze ze sie uda :-)
Prawda, że zarażają optymizmem. Ja już bym chciała wiedzieć a tyle czekania jeszcze przede mną (jeszcze 10 dni). Mój pyta mojego brzucha czy ktoś tam już jest bo jak nie to będzie się musiał znowu "męczyć" ;-)
Kiedy testujesz?

No te wykresy nie wszystkie takie książkowe, choć na 59 tylko kilka było z późną owulacją (chyba 2), więc wciąż mam szansę ;-)
Dla zainteresowanych: milgak - wykres na 28dni.pl
Może ktoś mi pomoże z tym EKG ;-)
Ja to się średnio znam na interpretacji wykresów ale trzymam kciuki by się udało tym razem :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam, moje gratulacje :-). Znalazłam w necie klakulator, może ci się przyda. Poniżej masz link. Spokojnej ciąży:-)
Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko


Dzieki kochan za kalkulator. wyszly te same wyniki co sama obliczalam i lekarz wyliczyl. I kurcze mam nadzieje ze to chlopak. Maz w 1000% pewien ze chlopak bedzie i ja tez tak jakoś.

Dziewczynki dzieki za fluidki i rowniez przesylam tym wszystkim ktorym sie udalo.

DZIEWCZYNY

NIECH MOC BEDZIE Z NAMI I Z NASZYMI FASOLKAMI:tak:;-):-)
 
Dzień dobry:-)
melduje wszem i wobec że po wczorajszej wizycie u lekarza- dzidzius potwierdzony! :tak: Jestem w 6 tyg, pierwsze USG za miesiac i wtedy dokładnie okaże się który tydzień i dzień ( niestety ostatnia miesiączka 3 maja :-( i trudno wyliczyc na jej podstawie), ale na szczęście wyniki HCG pomogły :-D taki pierwszy pierwszy termin porodu 22 kwiecień:-) a mamusia urodziła się 28 :rofl2: także co dwa byczki w domku to nie jeden :laugh2::-D jesteśmy z mężulkiem przeszczęśliwi, No i oczywiście karta ciąży założona :tak: to tyle odemnie :tak:


W I E L K I E G*R*A*T*U*L*A*C*J*E

Cieszę sie razem z Wami
 
Dziewczyny dołączam do Was jako kolejna starająca się, staramy się już od lutego, narazie bez skutku. Myślę ze łatwiej mi będzie z Wami doczekać sie wymarzonych dwóch kreseczek, Pozdrawiam Was i Trzymam kciuki:-)
 
justyna0 jestem mamą ale niestety dwoch aniołków pierwsza corka mialaby juz 13 lat ale urodzila sie z wodoglowiem nie miala szans na przezycie a druga coreczka mialaby 2 latka ale urodzila sie w 5 miesiacu i przezyla 2 dni w obu przypadkach nie znaleziono przyczyny.zato wiem ze teraz musi juz byc dobrze :-)


kinguś musze wytrzymac jeszcze z 7 dni hehe ale znajac mnie pewnie nie wytrzymam dlugo i zmarnuje kilka testow :baffled:

dziwnie bola mnie dzis jajniki tz jeden nie wiem co to za objawy jak taki bol owolacyjny hm troche poźno chyba na to ..
 
reklama
Dziewczyny dołączam do Was jako kolejna starająca się, staramy się już od lutego, narazie bez skutku. Myślę ze łatwiej mi będzie z Wami doczekać sie wymarzonych dwóch kreseczek, Pozdrawiam Was i Trzymam kciuki:-)
Ja staram się od stycznia i ciągle czekam. Życzę abyś wkrótce została mamą:tak::tak:

justyna0 jestem mamą ale niestety dwoch aniołków pierwsza corka mialaby juz 13 lat ale urodzila sie z wodoglowiem nie miala szans na przezycie a druga coreczka mialaby 2 latka ale urodzila sie w 5 miesiacu i przezyla 2 dni w obu przypadkach nie znaleziono przyczyny.zato wiem ze teraz musi juz byc dobrze :-)

kinguś musze wytrzymac jeszcze z 7 dni hehe ale znajac mnie pewnie nie wytrzymam dlugo i zmarnuje kilka testow :baffled:
dziwnie bola mnie dzis jajniki tz jeden nie wiem co to za objawy jak taki bol owolacyjny hm troche poźno chyba na to ..
Bardzo mi przykro, że Cię taka przykrość spotkała. Ja robię od razu bete ;-) ale test ciążowy mam w szafce :zawstydzona/y:
 
Do góry