reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suwaczki, suwaczki

Co robimy z sygnaturami?

  • Zostawiamy jak jest - jeśli chcesz mieć dużą sygnaturę, pojawią się paski przewijania.

    Głosów: 66 44,9%
  • Przywróćmy stan poprzedni - sygnatury bez ograniczeń i bez przewijania.

    Głosów: 39 26,5%
  • Przywróćmy stan poprzedni i zostawmy pełne sygnatury, ale wprowadźmy opcję przeglądania forum bez wi

    Głosów: 38 25,9%
  • Inne rozwiązanie - napiszę szczegóły propozycji w odpowiedzi do wątku.

    Głosów: 4 2,7%

  • Wszystkich głosujących
    147
  • Ankieta zamknięta .
Mi nie przeszkadza to jak jest. Jak ktoś chce mieć dużą sygnaturę to niech ma,ja mam,a jak ktoś chce zobaczyć np. wiek Nicole to sobie przewinie:tak:
 
reklama
można ograniczyć sygnaturkę do np. max. 3 linijek i każdy się dostosuje bo nie będzie miał wyjścia :tak: ale będzie to dotyczyło każdego forumowicza - nie będzie wyjątków :tak:
są osoby które mają 4 lub wiecej dzieci takie ograniczenie byłoby dla nich krzywdzace.
Wg mnie podpis z możliwością przewijania jest dla tych osób dobrym wyjściem z sytuacji.
Ewentualnie ograniczenie wielkości umieszczanych zdjęc w podpisach bo ograniczenie ilości znaków w podpisie tez dla użytkowników z większą iloscią dzieci mogłoby byc niedogodne.
 
Nie wiem dlaczego tak jest ale jak wchodze na BB przez przegladarke IE to wlasnie niektore sygnatury sa rozciagniete w poziomie i to naprawde zle wyglada tam gdzie jest tych suwakow duzo bo nie sa jeden pod drugim tylko wlasnie obok siebie a jak przez Mozille to jest wszystko ok.
 
a mnie te paski zwyczajnie przeszkadzaja. zwykle klikam srodkowym przyniskiem myszy na strone i przewijam ja tym wlasnie przyciskiem. teraz zas jak klikne na posta, to przewija mi sie sygnatura, zamiast strony...
prawde powiedziawszy wkurza mnie to troszeczke... moze uda sie przyzwyczaic, ale jak na razie to mi cala sprawa dziala mocno na nerwy.
choc rozumiem tez argumenty strony przeciwnej. te wszystkie migajace rozowe i dosc badziewne sygnatury sa...
hmmm...

U mnie był podobny problem z tymi paskami, działam głównie przewijaniem strony przez myszkę, ale zauważyłam że jesli kursor myszki ustawię poza posty, czyli bardziej w prawo, w stronę paska przewijania strony i zastosuję scroll myszki to strona się pięknie przewija bez przewijania najpierw sygnaturek :tak: spróbujcie :-)
 
a mnie te paski zwyczajnie przeszkadzaja. zwykle klikam srodkowym przyniskiem myszy na strone i przewijam ja tym wlasnie przyciskiem. teraz zas jak klikne na posta, to przewija mi sie sygnatura, zamiast strony...
prawde powiedziawszy wkurza mnie to troszeczke... moze uda sie przyzwyczaic, ale jak na razie to mi cala sprawa dziala mocno na nerwy.
choc rozumiem tez argumenty strony przeciwnej. te wszystkie migajace rozowe i dosc badziewne sygnatury sa...
hmmm...


z calym szacunkiem marianeczka - o gustach sie nie rozmawia!!
 
a mnie te paski zwyczajnie przeszkadzaja. zwykle klikam srodkowym przyniskiem myszy na strone i przewijam ja tym wlasnie przyciskiem. teraz zas jak klikne na posta, to przewija mi sie sygnatura, zamiast strony...
prawde powiedziawszy wkurza mnie to troszeczke... moze uda sie przyzwyczaic, ale jak na razie to mi cala sprawa dziala mocno na nerwy.
choc rozumiem tez argumenty strony przeciwnej. te wszystkie migajace rozowe i dosc badziewne sygnatury sa...
hmmm...
mam ten sam problem i zaczyna mnie to troche irytować:wściekła/y:
Moje zdanie jest takie jesli ktos nie chce patrzec na podpisy,niech zaznaczy sobie w opcji nieogladnie sygnatur i bedzie ok.:baffled:
Jeszcze ani razu nie przeszkadzały mi posty z długimi sygnaturami,po cos w końcu to jest zeby cieszyc:tak:To co niedługo niektórym Panią bedzie przeszkadzała czcionka czy kolor?????????
 
No, wybaczcie, to nie jest chyba kwestia gustu. Nie trzeba byc koneserem ani geniuszem, zeby zrozumiec, ze 20-centymetrowe, migajace na wszystkie kolory teczy i blyszczace jak zabawki na odpuscie podpisy nieco zaburzaja jakosc czytania, szczegolnie, ze dosc czesto podpis jest dluzszy niz rzeczywisty post. A jak otworzy sie strone, na ktorych takich postow jest kilka i te sygnatury iskrza pod kazdym, to naprawde oczy bola...
Nie mam w zasadzie nic przeciwko zdjeciom czy suwaczkom, ale uwazam, ze jakies ograniczenie powinno byc i zdecydowanie twierze, ze te wszystkie "multimedialne" sygnatury sa irytujace...
 
No, wybaczcie, to nie jest chyba kwestia gustu. Nie trzeba byc koneserem ani geniuszem, zeby zrozumiec, ze 20-centymetrowe, migajace na wszystkie kolory teczy i blyszczace jak zabawki na odpuscie podpisy nieco zaburzaja jakosc czytania, szczegolnie, ze dosc czesto podpis jest dluzszy niz rzeczywisty post. A jak otworzy sie strone, na ktorych takich postow jest kilka i te sygnatury iskrza pod kazdym, to naprawde oczy bola...
Nie mam w zasadzie nic przeciwko zdjeciom czy suwaczkom, ale uwazam, ze jakies ograniczenie powinno byc i zdecydowanie twierze, ze te wszystkie "multimedialne" sygnatury sa irytujace...

podpisuję się
 
reklama
Z dyskusji, czy mają by wprowadzone paski przewijania, czy też nie, zrobiła się przepychanka, kto ma bardziej "badziewniejsze" podpisy.
Zaraz wszystkie będziemy przeglądać w myślach nasze sygnatury, czy aby nie ma tam coś "odpustowego". A może narazimy się na krytykę, bo naszemu dziecku zaiskrzyło coś w zdjęciu, albo - o zgrozo - coś nam się rusza przy suwaczku...

Za moment wprowadzony zostanie dyktat: czerwony won z forum, witamy czarny - kolor pokory, powagi i rozsądku...

Tylko, że zamiast radosnego forum, zrobi się nam stypa. Do kompletu będzie jednak brakowało jej uczestników, ponieważ przeniosą się na inną "imprezę"...

Osobiście jestem za paskami przewijania. Dobrą drogą nie jest nazywanie czyiś podpisów "odpustowymi", bo to tak, jakbyśmy nazwały kogoś tandeciarzem.
 
Do góry