reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

U to rzeczywiście szkoda , że już do pracy musisz wrócić:-(
Mi udało się załatwić pracę w domu w portalu internetowym i zaczynam od poniedziałku :-) Najlepsze jest też to , że zatrudnia mnie w nim mąż i jego szefowa hahahha:-D Więc pracujemy razem w tym samym portalu w domku :-)



Bliźniaki nie przejmuj się bo i tak będziesz kochać Niunię tak samo i ona tez Cię będzie tak kochać :-)
Wykuruj się kochana.



kurde kijowa sprawa. A z Młodym nie możesz iść do bankomatu??



Witaj czarna i przedstaw się Nam troszkę:tak:


A my byliśmy dzisiaj na spacerku ale coś Młoda mi dzisiaj szwankuje.. nie chce jeść i trochę maluuuda jest.
Zobaczymy czy nic się nie rozwinie.

nieeee:-( mieszkamy na 3 pietrze bez windy wiec nie dam sama rady zniesc wozka :-:)-:)-( a juz ciurkiem to cholerstwo leci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
U to rzeczywiście szkoda , że już do pracy musisz wrócić:-(
Mi udało się załatwić pracę w domu w portalu internetowym i zaczynam od poniedziałku :-) Najlepsze jest też to , że zatrudnia mnie w nim mąż i jego szefowa hahahha:-D Więc pracujemy razem w tym samym portalu w domku :-)

Marzycielka to super!!!!!!Chyba coś przegapiłam...mężuś ma pracę?? SUPER!!!!!!:-):-):-):-)
A mogę zapytać co będziesz robić??
I czy to oznacza mniej czasu dla nas??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Super, super...gratulacje!!!!!!:tak::tak::tak::tak:
 
nieeee:-( mieszkamy na 3 pietrze bez windy wiec nie dam sama rady zniesc wozka :-:)-:)-( a juz ciurkiem to cholerstwo leci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Tygrysku a jaki masz wozek....ja jestem w podobnej sytuacji...i nauczyłam się z nim wychodzić...
My mamy X-landera i najpierw wynoszę stelaż...przypinam go na samym dole do kaloryfera:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p zeby ktoś nie wpadł na głupi pomysł i zechciał mi go zabrać:-:)-(a pożniej z gondola i mała schodzę na dwór i spacerek gotowy....:tak:
 
nieeee:-( mieszkamy na 3 pietrze bez windy wiec nie dam sama rady zniesc wozka :-:)-:)-( a juz ciurkiem to cholerstwo leci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

U to nie ciekawie :wściekła/y:

Marzycielka to super!!!!!!Chyba coś przegapiłam...mężuś ma pracę?? SUPER!!!!!!:-):-):-):-)
A mogę zapytać co będziesz robić??
I czy to oznacza mniej czasu dla nas??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Super, super...gratulacje!!!!!!:tak::tak::tak::tak:

Mój M dorabiał na tym portalu a teraz szefowa zaproponowała mu więcej kaski i na razie zostaje u niej no i ja też tam będę pracować to jest portal budowlany kompas.pl.

W nim można znaleźć info co i gdzie się buduje i korzystają z niego inwestorzy zazwyczaj.
Ja mam te inwestycje wyszukiwać w necie i wpisywać;-)
A z Wami nadal będę siedzieć tyle co zawsze hihi:-D
 
Tygrysku a jaki masz wozek....ja jestem w podobnej sytuacji...i nauczyłam się z nim wychodzić...
My mamy X-landera i najpierw wynoszę stelaż...przypinam go na samym dole do kaloryfera:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p zeby ktoś nie wpadł na głupi pomysł i zechciał mi go zabrać:-:)-(a pożniej z gondola i mała schodzę na dwór i spacerek gotowy....:tak:
Mam Atlantica, ale wiesz ze to nie jest glupi pomysl z tym znoszeniem po kawalku;-) a pozniej w gondoli bobaska znosisz???? Tylko musze sie nauczyc rozkladac i wkladac gondole:-D:-D

Mam hydraulika na 19 umowionego ufffffffffffffffff mam nadzieje ze maz mi zdazy z pracy juz wrocic:-D:-D:-D przy okazji dokladnie umylam plytki na podlodze w toalecie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2::sorry2: zawsze odwlekalam a teraz chcac nie chcac i tak mokro to umylam:-D:-D:-D:-D
 
U to nie ciekawie :wściekła/y:



Mój M dorabiał na tym portalu a teraz szefowa zaproponowała mu więcej kaski i na razie zostaje u niej no i ja też tam będę pracować to jest portal budowlany kompas.pl.

W nim można znaleźć info co i gdzie się buduje i korzystają z niego inwestorzy zazwyczaj.
Ja mam te inwestycje wyszukiwać w necie i wpisywać;-)
A z Wami nadal będę siedzieć tyle co zawsze hihi:-D

Gratulacje!!! Wreszcie powoli slonko zaczyna dla Was wyglądać i świecić:tak::tak:
 
Tygrysku wspólczuję. Mi też się zawsze wszystko psuje w domu jak akurat męża nie ma.
Marzycielko cieszę się że powoli zaczyna Wam się układac. Ja też się zaczęłam rozglądac za jakąś robotką bo u męża w pracy kryzys i narezie podpisali aneks o czterodniowym tygodniu pracy. Narazie klikam sobie płatne reklamy ale to tak bardziej dla sportu.
Dziewczyny zazdroszczę szaleństw zakupowych. Ja juz złożyłam zamówienia od nas trzech. Zobaczymy czy mąż się wywiąże.
Blizniaki jesteś najlepszę mamą pod słońcem i Madzia napewno nie będzie Cię mniej kochac za to że karmisz ją butelką. Wg mnie jest za duża nagonka na to żeby karmic piersią. Czasem się zwyczajnie nie da. Głowa do góry kochana i kuruj się .

A ja sie dzisiaj wkurzyłam na maksa. Mój mąż stwierdził że za duże rachunki za prąd płacimy i kazał mi wyłączyc kompa. Nieważne że wcześniej przesiedział przy nim pół dnia. Wyłączyłam ale on juz po minucie żałował że cokolwiek powiedział i przepraszał mnie pół dnia.
 
Sms od Pyti- " No i jednak wylądowałyśmy w szpitalu :-(Oddział rodem z średniowiecza z jednym kiblem w piwnicy. Totalna masakra. w dodatku robią jej na razie tylko inhalacje i nic więcej nie wiem :-(Pozdrowienia dla cioc z bb ".

Jesteśmy z Wami dziewczyny
!!!
 
reklama
Do góry