reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Pytia wracajcie szybko do domu, oby tylko Hani sie poprawiło. Ale z drugiej strony dobrze, że zostawili Was na obserwacji, malutka będzie pod stałą opieką.

A ja jestem padnięta, marzy mi się długa kąpiel i duuuuuuuuugi sen :baffled:.
 
Blizniaki - powiem ci szczerze, ze trochę się dziwię, że tak karnie sie podporządkowałaś tej doktórce... wg mnie ona trochę niepoważnie ci poradziła, ale to tylko moja opinia, ja lekarzem nie jestem... no bo teraz pozbawiłąś dziecko przeciwciał i bardziej naraz asz je na infekcję, tak sobie na chłopski rozum dumam... Tak czy inaczej trzymam kciuki, żebyście szybciutko doszły do siebie!

Pytia - wielkie tulinki, dla was obu!! trzymajcie się kochane!

kana - to możemy sobie rękę podać - ja nieustannie podryguję i się macham na boki - ludzie mają mnie już chyba za kretynkę! Inka też po spacerku zupełnie inny humorek ma.

A ja dziś chyba zupełnie oszalałąm, wyobraźcie sobie, że przemeblowałam cały dom, meble latały z pokoju do pokoju i żadnemu nie darowałam, a teraz już zdycham i zaraz idę spać. Dobranoc.
 
A ja dziś chyba zupełnie oszalałąm, wyobraźcie sobie, że przemeblowałam cały dom, meble latały z pokoju do pokoju i żadnemu nie darowałam, a teraz już zdycham i zaraz idę spać. Dobranoc.

Ty to masz siłę kobito;-):-D:-D


A ja zaraz oglądam z mężykiem filmik a teraz jeszcze pobuszuję w necie:tak:


Miłej Nocki Kochane papa
 
reklama
DZWONECZKA HAPPY BIRTHDAY !!!:-):-):-)

Przeczytałam juz wszystko co u Was i błąkam po necie bo nie moge dzis spac. Mąz juz dawno chrapie córcia tez, a ja wogóle nie czuje zmeczenia. Chyba wezme się za prasowanie to jakis pozytek ze mnie bedzie;-)Mysle cały czas o pyti i jej hani mam nadzieje ze w tym szpitalu im pomogą:tak:
 
Do góry