reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Luna, ale ty dziewczyno wokół siebie masz same bloki:szok::szok::szok:
Z jednej strony niestety tak, z drugiej jak się wprowadzałam miałam same działki, a teraz miedzy działkami postawili jysk i nomi.

A na co ci strój kocicy:szok::szok:
Po to samo co Tobie nowa bielizna. Trochę urozmaicenia. No niestety teraz w nie nie wchodzę, ale mam nadzieję, jeszcze kiedyś z tego skorzystać.
 
A macie juz projekt?
No kiedyś już dawałam linka domu ale tak na 100%jeszcze nie mamy
Z jednej strony niestety tak, z drugiej jak się wprowadzałam miałam same działki, a teraz miedzy działkami postawili jysk i nomi.


Po to samo co Tobie nowa bielizna. Trochę urozmaicenia. No niestety teraz w nie nie wchodzę, ale mam nadzieję, jeszcze kiedyś z tego skorzystać.
A cha no to teraz już wiem:-D:-D
 
czesc

witam sie w sloneczny dzionek :-)

Wczoraj zle sie czulam i o godzinie 21:25 juz lezalam w lozku:szok: Dzis jestem mega wyspana wiec moge ruszac na podobj dnia:rofl2:
Zaraz wstawie zupke potem w poludnie zrobie drugie danie a za chwilke wybieram sie na sklepy:rofl2:

Wiktoria super ze przedluzyli umowe!!

Luna ja jestem zadowolona z Coneco duzo moich znajomych ma ten fotelik:tak:Napewno jest wygodny bo Laura przesypia w nim cale 1000km jak jedziemy do Polski:happy:
Stroj kocicy powiadasz:rofl2: super sprawa!!

As ja lubie zwierzeta ale u kogos Dlatego pewnie nie mam psa bo lubie pospac i nie mial by kto z nim wyjsc na spacerek:baffled:

Agnes i o ktorej Oliwka zasnela??
 
Witam o poranku. U nas wyszło ładne słoneczko ale zimno jest bo jest tylko +3C :tak: Gdyby tego słońca nie było to byłoby jeszcze zimniej.


Dzień dobry
Słońceeeee! :-D:-D:-D:-D Hurrrraaa! :-D:-D:-D
Dziś będzie długi spacer! :tak:
Poczytam was później, bo teraz Pe marudzi. Mam nadzieję, że niedługo zaśnie. Wczoraj poszedł spać o 23:30, po czym wstał przed 2:00 :szok: Nic mu nie dolegało, po prostu chciał się pobawić :dry: No i dziś już przed 7:00 znów był na nogach. :sorry2:


myszunia ja miałam podobna dziś nockę :-D:-D:-D:-D:-D
Oliwka usnęła o 23.00,obudziła sie o 2.30 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: i usnęła dopiero koło 6.00 :szok::szok::szok: i przysnęła tylko do 8.00.To już moja druga czy trzecia taka noc,ja juz wyglądam jak zombi bo snu strasznie mi brakuje.
Nie wiem dlaczego ona tak wstaje,nie może po prostu zasnąć.Nie wiem co jest grane.

Oliwka dzis zostaje na trochę z dziadkiem bo ja znowu do dentysty braykam.Nie wiem czy uda mu się ją uśpić,bo nigdy jej nie usypiał, nie wiem czy sobie z tym usypianiem poradzi.Oby dali radę bo będzie jeden wielki krzyk.
 
reklama
Do góry