reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

JAK TO DOBRZE MIEC STARSZE DIECKO:-D:-D MAMA MA LENIA TO SYNEK POSZEDŁ DO SKLEPU KUPIŁ CHLEBEK MLECZKO BUŁECZKI :-D
DOBRA JA TEZ NARAZIE ZMYKAM BO TERAZ SYNKA CZAS NA KOMPA:-D:-D
ALE PÓŹNIEJ BĘDĘ NAPEWNO:tak::tak::tak:
AAAAA U MNIE SŁONKO PRZEPIĘKNE:-D:-D ALE WIEJE JAK W KIELECKIM:-D:-D:-D
 
reklama
Zamieszałam w garach :rofl2:

Była dzisiaj u mnie dziewczyna co odkupiła ciuszki dla dzieciaczka :tak: Pisze razem ze mną na wątku lipcówek, słuchajcie, ona jest plaska :szok::szok::szok: Jeszcze mam szczękę na ziemi :-D Sama śmieje się z siebie, że ma ciąże urojona :-D:rofl2:
 
ja wieprzowej za bardzo nie lubię bo jest troche twardawa, ale każdy lubi co innego :tak::-:)-:)-(
moją bys polubiła, jest mięciutka i pyszniutka. Mój P je tylko moją i mojej mamy a też nigdy nie lubił.
Jedz,jedz moja droga Tobie wolno:tak::tak::tak:
Ja nie jestem w ciazy a tyle wciagam:-D:-D:-D:-D
Podpisuję się pod tym.
No miejmy nadzieje, tak mnie wszycy pocieszaja, gorzej jak apetyt mi taki zostanie juz po ciazy o sie przyzwyczaje:baffled:
Ja nie będę Cię okłamywać, mi tak zostało
Słuchajcie, czy macie jakieś doswiadczenia z ciśnieniomierzami? Dziadek ma w przyszłym miesiącu imieniny i postanowilismy mu cos takiego sprezentować...
j amam taki nan nadgarstek, ale to dla zdrowego, nie chorego, choc jest bardzo dobry i polecany.
Malinka, piszesz o Operze... Myslałam sobie, żeby ją zainstalować, bo w tej chwili mam Mozille...
Mój tez ciągle coś nowego wymyśła a i tak do Mozilli wracamy.

Spadam, mój już w windzie
 
Jakbyś zobaczyła mój brzuch teraz to byś się chyba za głowe złapała ile ja jem :-D:-D

A wogóle Mamo Helenki mam pytanie.. w jaki sposób nabiłaś od 1.2009 tyle postów? Nocowałaś na forum?:-D:-D:-D:-D:-D
 
jestem3 albo 4 dni i nie mam nawet 1/5:-D

No zobaczymy czy wróci mi sylwetka.. oby oby... mojej mamie nie wróciła.. wiec mam nadzieje ze nie bede miala tak jak ona...:baffled: zreszta ona mniej tyla niz ja teraz.... bo ja sie obżeram jak głupia i nie umie sie powstrzymac....:baffled::baffled::baffled:


A to pewnie dlatego, że od 13 roku życia wzielam sie za ostra diete, bo bylam grubawa.... no i teraz sobie nie zaluje a co...:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry