reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Piotr znowu dostał się do kwiatka i wykopki robi:szok::szok::szok::szok::szok:. Cyba posadzę mu na działce trochę ziemniaków to bedzie miał zajęcie na jesień:happy:

POSADŹ WIĘCEJ PODEŚLE CI MOJE DZIECI NA WYKOPKI:-D:-D:-D:-D
ANABUBA TY SIE NIE SZOKUJ BO JA JAK STANEŁAM NA WADZE Z TYMI KILOGRAMAMI TO MYSLAŁAM ZE PADNE:szok::szok: NO I TERAZ SIĘ PILNUJE WIEM ZE 50 KG TO JA WAŻYĆ NIE BĘDE ALE TO 65-70 KG PRZY MOIM WZROSCIE 171 CM TO BY BYŁO OK :tak::tak:
 
reklama
AS JAK TY NA TO WSZYSTKO MASZ CZAS I OCHOTĘ???? JA TO PRZY TOBIE LEŃ JESTEM:zawstydzona/y:SIEDZIAŁAM Z SYNEM 25 MINUT NAD MATMĄ I NA DZISIAJ MI WRAŻEŃ STARCZY:szok::rofl2::rofl2:
 
Jestem na chwilkę i staram się nadrabiać co naprodukowałyście.

No Twoja mała to spokojnie dorównuje mojej w tym wieku.Klaudula też miała mega pomysły.


madziulanatasza powiem tak.Nigdy się nie zastanawiałam nad tym czy jest coś czego nie spróbowałyśmy z Klaudią ,bo my głównie takie do eksperymentów strworzone jesteśmy:-D:-D:-D
Sporo tego było i ze sporymi osiągnięciami.Klaudię to mogę wyliczyć od 4 r.ż .
Zaczynała jeździć konno jak miała 3 lata a Kubuś 7 miesięcy.
Potem od pięciu lat kolejno było:
taniec,akrobatyka,plastyka,pianino,śpiew i nagranie płyty z kolędami,wyszywa obrazy od 5 r.życia tak jak mama :-) ,nauka 2 języków obcych,gitara,ping pong,biegi,skałki,zjeżdżanie na linie i skakanie do błota,garncarstwo,łucznictwo,sztuki walki,teatr,tyrolka na maxa,pływanie,jazda na nartach,tańczyła w teatrze Buffo,obóz przetrwania też już za nią,budowa wigwamu indiańskiego,teraz zakochana w grafice komputerowej,i olimpiadach tematycznych ze szkoły :-D:-D:-D:-D
Kubuś na razie tylko konie,Jujitsu,taniec,pianino(początki)
Ja to najsłabsza z nich jestem,ale na bangi jump skakałam w 18 urodziny :-D:-D:-D Resztę już wiecie,aha no i kiedyś robiłam obrazy ze skóry i za tym zajęciem bardzo tęsknię.
Ależ się nachwaliłam ,ąz mi głupio.:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Wybaczcie kochane ,ale jak pytacie to odpowiadam.:-D


Ja przy kanałówkach proszę o znieczulenie przewodowe i mogą mnie kroić na kawałki :rofl2::rofl2::rofl2:
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
DOWIKLA SPYTAJ MADZIULINATASZY TO CI DIKŁADNIE WYTŁUMACZY:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
WIKTORIA NAZWA WĄTKU SUPER:-D:-D:-D:-D NO ALE MAMY DOMOWE TO TAKIE SZCZYTNE A MAMY KOMPUTEROWE:szok::confused::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D MOJE KOCHANIE I TAK ŻYJE W PRZEKONANIU ŻE JA NA BB TO TAK Z GODZINKĘ SPĘDZAM:-D:-D:-D:-D:-D NO MNIEJ WIE LEPIEJ ŚPI:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry