reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A jak będę karmic to czego np nie bede mogla jesc? Wogole dla mnie to bez sensu, skoro z dzidzia wbrzuchu moge jesc wiecej niz jak bede karmic... :confused:
 
reklama
w ciazy mozna jesc wszytsko tylko z umiarem .ja przez cala ciaze zjadlam tony manadrynek i czekalday i Paulina do 3 lat nie mogla tych produktow.jak juz urodzisz to sie zaczyna od diety lekkostrawnej dla siebie i stopniowo wprowadza wiecej produktow obserwujac czy dzicko nie ma kolek lub alergii,wysypek itd.jak sie nic nie dzieje to mozna je jesc
 
nie zaleca sie w czasei karmienia a przynajmniej na poczatku produktow z kakao,cytrusow,produktow wzdyamjacych.mozesz zjesc pol czekolady po porodzie ale potem moze byc kolka,zatwardzenie,wysypki itd itd.wszytsko powoli i z glowa:-D
 
jestem3 albo 4 dni i nie mam nawet 1/5:-D

No zobaczymy czy wróci mi sylwetka.. oby oby... mojej mamie nie wróciła.. wiec mam nadzieje ze nie bede miala tak jak ona...:baffled: zreszta ona mniej tyla niz ja teraz.... bo ja sie obżeram jak głupia i nie umie sie powstrzymac....:baffled::baffled::baffled:


A to pewnie dlatego, że od 13 roku życia wzielam sie za ostra diete, bo bylam grubawa.... no i teraz sobie nie zaluje a co...:-D
Wiesz ja też ,albo jestem na diecie ,albo sie do niej nastrajam ,a w czasie ciąż tyłam po 30 kilo ,bo jadłam w myśl:że co będe sobie żałować,po ciązy schudłam ,ale po żuceniu palenia ,półtora roku temu znowu utyłam i teraz nie mogę zrzucić ,co strace 5 kilo to zaraz z powrotem na tyłek wskoczy.
 
Zmykam na razie. Musze nakarmić Piotra, który się obudził.

Poza ty, pada u nas snieg i kolejny dzień bez spacerku:wściekła/y:
U nas też pada troszeczke czasem słonce zaswieci ale mogła by ta wiosna już przyjść.
To zostaję sama...:-( :-D
No ja już jestem
A jak będę karmic to czego np nie bede mogla jesc? Wogole dla mnie to bez sensu, skoro z dzidzia wbrzuchu moge jesc wiecej niz jak bede karmic... :confused:
Będziesz musiała uważać na to co jesz żeby dzidziusiowi nie zaszkodzić.
jjjjjjjjjjjjjjjjjj34ii4i4i49494kidddddkdsksdlkoed;olsd A to napisała Martynka strasznie chciała coś napisać:-D
 
JESTEM :-ADACJO LEKCJE ZARAZ BEDZIE ODRABIAŁ TO TRZEBA BEDZIE POMAGAĆ BO COŚ SIE MIESZA W OBLICZANIU OBWODÓW PROSTOKATÓW I TAK JEGO ZDANIEM PROSTOKAT O BOKACH 7 CM I 3 CM MA OBWÓD 4 CM:szok::szok::szok::szok: TYLE MU TŁUMACZYŁAM A ON SWOJE:no::no::no: NO NI TRZEBA PRZYSIASC BO JK TEGO NIE ZAŁAPIE TO POTEM SCHODY SIE ZACZNĄ:tak::tak::tak:
MOJA MAMA JAK BYŁA W CIAZY Z MOIM BRATEM PRZYTYŁA OKROPNIE BO Z 48 KG DO 92 KG:szok::szok: I CO PO 5 M-CACH SZŁA NA WESELE I WAŻYŁA 46 KG:szok::szok: NO CAŁE ŻYCIE BYŁA CHUDZINKA ALE TERAZ JAK JEST PANI PO 50 WRESZCIE WYGLĄDA JAK CZŁOWIEK TZN WAŻY 55 KG A MA WZROSTU 168CM:-D NO ALE NIE MOZE JUZ JESC TAK BEZKARNIE JAK KIEDYŚ:no::no: MÓJ BRAT CAŁE ŻYCIE BYŁ CHUDZINKA PRZY WZROSCIE 187 CM WAŻYŁ 70 KG ALE OD 3 LAT TO SIĘ ZMIENIŁO I WIECZNIE SIĘODCHUDZA A I TAK WAŻY 110 115 KG:szok::szok: A JA CŁE ŻYCIE WAŻĘ Z KILOGRAMAMI I POND 100 KG TEŻ JUZ KIEDYŚ MIAŁAM:szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry