reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja nakarmiłam swoją młodszą pociechę i zajrzałam na Allegro w poszukiwaniu Świnki Peppy, bo nigdzie nie mogę jej znaleźć w kioskach:crazy:.
 
reklama
Jestem na chwilkę i staram się nadrabiać co naprodukowałyście.
dzisiaj to jest pisanie z prędkością światła:-D:-D:-D:-D
antośka uśpiłam z julia porozmawiałam przez telefon nawet dzisiaj miała dla mamusi więcej czasu:-D:-D ale i tak na koniec mnie rozwaliła tekstem wiesz mamuś moze byś tak urodziła bliżniaczki? ja COOOOOOOOO???? a ona no nie pytaj co tylko słucham i sie nie dziw młoda jesteś a ja bym chciała 2 siostry na raz:tak: ja jula nie ma takiej opcji a ona ale jesteś chytra ja bym ci urodziła jak byś mnie poprosiła:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D staneło na tym że jak dorośnie to mi urodzi bliźniaki ale dopiero jak bedzie miała 30 lat bo najpierw to słowa julki musi trochę chłopaków pokochać:confused::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D no wyłam ze śmiechu ja i moja mama która tej rozmowy słuchała:-D:-D:-D:-D
powinnam tyłek ruszyc okno w łazience umyć obiad podszykować ale tak mi sie nie chce:no::no:
No Twoja mała to spokojnie dorównuje mojej w tym wieku.Klaudula też miała mega pomysły.

Hej laseczki.Nie było mnie wczoraj ,bo jakoś czasu mi zbrakło,ale dziś może troszkę posiedzę.As jest jakaś dziedzina gdzie Ty lub ktoś z Twojej rodzinyczegoś nie próbował i jeszcze nie odnosił sukcesów?:tak:Skąd bierzecie na to czas ,ja się w zwykłej krzątaninie ledwo wyrabiam ,a tu proszę:happy:Gratulacje ,chyba jesteś mistrzynią organizacji:-) Ja dzisiaj cierpię na bóle krzyża i nie wiem dlaczego ,bo nie robiłam nic w pół schyle oprócz kopytek w czoraj ,a zaczeło mnie boleć póżnym wieczorem ,nie wiem czemu ,wcześniej nigdy problemów nie miałam z z krzyżem ,tylko w 3 trymestrze ciąży.Szlag mnie trafia że przybieram pozy i zachowuję się jak babcia jakaś.Wzięłam bi-profenid ,na ketonalu jest i zelżyło,ale nie przestało.Także zdrzazgana jestem na maksa.Zaraz poczytam Wasze posty:-)
madziulanatasza powiem tak.Nigdy się nie zastanawiałam nad tym czy jest coś czego nie spróbowałyśmy z Klaudią ,bo my głównie takie do eksperymentów strworzone jesteśmy:-D:-D:-D
Sporo tego było i ze sporymi osiągnięciami.Klaudię to mogę wyliczyć od 4 r.ż .
Zaczynała jeździć konno jak miała 3 lata a Kubuś 7 miesięcy.
Potem od pięciu lat kolejno było:
taniec,akrobatyka,plastyka,pianino,śpiew i nagranie płyty z kolędami,wyszywa obrazy od 5 r.życia tak jak mama :-) ,nauka 2 języków obcych,gitara,ping pong,biegi,skałki,zjeżdżanie na linie i skakanie do błota,garncarstwo,łucznictwo,sztuki walki,teatr,tyrolka na maxa,pływanie,jazda na nartach,tańczyła w teatrze Buffo,obóz przetrwania też już za nią,budowa wigwamu indiańskiego,teraz zakochana w grafice komputerowej,i olimpiadach tematycznych ze szkoły :-D:-D:-D:-D
Kubuś na razie tylko konie,Jujitsu,taniec,pianino(początki)
Ja to najsłabsza z nich jestem,ale na bangi jump skakałam w 18 urodziny :-D:-D:-D Resztę już wiecie,aha no i kiedyś robiłam obrazy ze skóry i za tym zajęciem bardzo tęsknię.
Ależ się nachwaliłam ,ąz mi głupio.:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Wybaczcie kochane ,ale jak pytacie to odpowiadam.:-D

a moj antocha się naspał całe 15 minut:szok: dba misiek o ty by się mama nie przepracowała i nie sprzątała bo jak to mówi mój adam i tak się nabrudzi:rofl2::rofl2::rofl2:
madziulanatasza a ty co nas tak ostatni zaniedbujesz:confused::confused::confused:
a buuuuu w swoje 18 urodziny masz dentyste:no::no::no: ja jak robiłam drugą kanałówkę to poprosiłam o podwójne znieczulenie i z ręką na sercu nic nie bolało jedyny mins to pół dnia bełkotałam bo miałam tak jeszcze znieczulone:-D:-D:-D ale jak dla mnie to wolę to niż by miało mnie coś boleć:tak::tak::tak:
Ja przy kanałówkach proszę o znieczulenie przewodowe i mogą mnie kroić na kawałki :rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry