reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

jak już kiedys pisałam mojego synka, też średnio interesują klocki, choc zauważyłam ze od jakiegoś czasu próbuje połączyć dwa ze sobą i czasem sie nawet udaje:-D.
te Duplo to kupuje raczej dla samochodów, postaci czy zwierzątek. dzis synuś wszystkie zwierzątka z lego poustawiał pod krzesełkiem do karmienia, wszystko to mi pokazał a ja zachęciłam go żeby teraz traktorkiem przywiózł im coś do jedzienia i synuś załapał - byłam z niego dumna:-D.

a poza tym jak na moja kieszeń Lego jest potwornie drogie, choć jakości wykonania nie mogę mu odmówić, wiec jak są takie promocje to raczej korzystam i kupuje.
jak kupowałam ten kombajn to jeszcze jeden zestaw byl na promocji
Lego Duplo 4978 Zamiatarka GRATIS KATALOG (553616414) - Aukcje internetowe Allegro
za 15 zeta:szok:

Mi się wydaje że ta cena na tej aukcji jest zbyt wygórowana- że w Carfurze widziałam za max 30 zl!
 
reklama
kinga super ci się udało z tymi klockami, ja bym oba zestawy kupiła! Zwłaszcza, że je widziałam w sklepie po 50-60zł! No i u nas Duplo należy do ulubionych zabawek.
Baba.jaga, ta promocja własnie była w Carrefourze!
 
ostatnio synek dostał od chrzestnego 50 zeta, więc kupiliśmy mu żelazko i zestaw małego lekarza. z tego pierwsze jestem zadowolona (nawet udało sie je znaleźć w kolorze innym już róż) ale z tego zestawu lekarskiego to słabo, lipnie wykonany, oczywiście różowy (innych chyba nie produkują) i brak wielu ciekawych narzędzi.

a teraz myślę nad zestawem kręgli lub/i zestawem majsterkowicza.
 
My mamy dostac od znajomych majsterkowicza razem ze stolem itp gadzetami, maja po swoim synku, ale tak juz chyba mi ze trzy tygodnie przynosza:sorry2: a zabawek narazie nie kupuje, nie mam gdzie juz ich trzymac, pokoj malego caly w zabawkach u nas w sypialni kacik z zabawkami na dole w salonie cale iglo tez z zabawkami:zawstydzona/y: czekam na urodziny dopiero wtedy od nas cos dostanie;-)

Ostatni rzecza jaka kupilam to byla tablica ale maly nie byl zainteresowany specjalnie, dalam 6 letniemu synkowi mojego brata.
 
jednak moje plany zakupowe zostały zburzone przez brutalną rzeczywistość. byliśmy dziś u lekarza głównie po recepty i 400 zeta w plecy (prevenar + nutramigen + emoilum + krem oilatum soft). tylko płakać:wściekła/y:
 
Ewitko nie mam pojęcia... ale od zawsze chyba ma miejscami szorstkowatą skórę. najczęściej na policzkach (+czasem wypieki), do twego ostatnio na dłoniach przy kciukach (też czasem czerwoną) + na nogach i rączkach:confused:. wiadomo objawy uczulenia, a teraz przed tym nieszczęsnym szpitalem co to mamy być 5 kwietnia musimy mu podawać gluten i te szorstkości sie bardzo nasiliły. krem Oilatum to stosujemy od urodzenia a do kąpieli stosowaliśmy Oilatum emulsje przez rok. potem uznaliśmy że będziemy używać innego płynu "zwykłego", ale teraz to musowo trzeba było wrócić do jakiegoś emoilentu a że Oilatum jest drogie to na necie znalazłam Emoilum i dobre opinie o nim, poradziłam sie tez farmaceutki co u niej schodzi najlepiej z tych zamienników Oilatum i wyszło ze Emoilum właśnie. na różnica jest znaczna Oilatum ok 60 zeta a Emoilum 28 (oczywiście przy takiej samej pojemności).
 
na policzki sprobuj maść z witaminą A - dużo tańsza od BALNEUM czy OILATUM, a działa niby lepiej nawet:tak:
 
reklama
Do góry