reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mojego cos zoladek boli:baffled: juz mu dalam malox:sorry2: biedactwo ale tak to jest jak sie am wrzoda na zoladku:-(

Ja sobie w szladroczku siedze i zaraz go pogonie do kapania tak co skorzystam dzis z jego uslug:-D:-Dwkoncu @ mnie opuscila wiec moge poszalec:-D

no to koniecznie:-D:-D:-D:rofl2:
u mnie 3 dzien @ wiec jeszcze ze 2 i jak moj P bedzie grzeczny....to pocwiczymy na siłowni:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Mojego cos zoladek boli:baffled: juz mu dalam malox:sorry2: biedactwo ale tak to jest jak sie am wrzoda na zoladku:-(


Ja sobie w szladroczku siedze i zaraz go pogonie do kapania tak co skorzystam dzis z jego uslug:-D:-Dwkoncu @ mnie opuscila wiec moge poszalec:-D
Pogon Go pogon:-D:-D:-D:tak:
ANABUBA
Jak bedzie grzeczny:confused:Bardzo dobrze:tak::tak::tak:
 
witam i ja wieczorową porą.
Nie wiem,czy uda mi się Was poczytać,bo małego muszę kłaść do łóżka.
Jestem dziś na maxa zła.Normalnie złośliwość rzeczy martwych mnie dopadła.
:angry::angry::angry::angry::angry:
 
reklama
Haha zobaczymy:-D:-D:-D

Przed chwilą zjadłam (nie uwierzycie) 8 kanapek z pomidorem!!!! a najlepsze... ze dalej bym coś zjadła!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

A obiad był 3 godziny temu..:baffled::baffled:
Medeuska a ruszasz sie troche kobieto?
mam na mysli jakies codziennie psacerki itd?bardzo wskazane no i jesc ci sie tak nie bedzie chcialo ciagle.bo jak sie siedzi przezd kompem to głod z nudow dopada.kup sobie pestki dyni albosłonecznika albo jakies owoce i jedz jak ciagle chce ci sie jesc:-)

Ja ostatnio mam wsciekły apetyt ,ale niestety tak sama z siebie tylko i z mojego łakomstwa:rofl2::rofl2::rofl2:Co sadzicie o tej reformie oświaty ,bo Wasze dzieci to jako 5 latki zaczną zerówkę, a potem 1 klasę,.Mnie trochę szkoda dzieciństwa ,boje sie przeciązenia itd ,brak dojrzłości szkolnej ,społeczno-emocjonalnej ,nie wiem jakie to okaże się w Polsce w praktyce ,bo gotowi na to w ogóle nie jesteśmy.Jakie macie nastawienie??;-):szok:
głupia reforma.owszem ja w wieku 5 lat potarfiłam czytac i pisac chociaz nikt mnie nie uczył:rofl2:
moja mama uczyła mojego brata(on był wtdey w zerówce) a ja siedziałam obok i jakos tak sie nauczyłam:-)
 
Do góry