olesia_33
"Rzeczy piekne sa trudne"
krówka Pat i owieczka Dollyno ślicznie..a ta mi tu o dewiacjach gada
jeszcze troche i bedzie mozna stworzyc "zoosex"
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
krówka Pat i owieczka Dollyno ślicznie..a ta mi tu o dewiacjach gada
Ja oglądałam i polecam dobry film, specyficzne poczucie humoru, ale moim zdaniem warto obejrzeć:-)hm....... jeszcze mi się dziś przyśni:-)
Oglądałyście już ten film Viki,Christina Barcelona?Ciekawe czy dobry?
Racja trzeba różnych rzeczy próbowac, chociaż ja to raczej z tych niedoświadczonych...Pogadałyśmy tylko trochę o bieliźnie i już do łóżek uciekają! Trzeba było byc rano jak pisałyśmy o wibratorach i kulkach gejszy! A o tych kulkach to nadal cisza. Nikt nie używa? Ja chciałabym jakieś nowości wprowadzić. Życie jest takie krótkie- trzeba wszystkiego spróbować.
Andzia dobrze,że tobie też się śnią byli faceci- nie jestem sama. Może to coś znaczy, np. że oni tacy ważni byli dla nas? Wiesz u mnie to taka pierwsza miłość i sentyment mam jak cholera!
to tak jak ja, słucham tego co mi się akurat podobaSzczerze niemam ulubionej ani dziedziny muzyki ani wykonawcy. Mam tyle różnych płyt że masakra. Jak mi coś wpadnie w uszy to muszę to mieć. Na szczęście jest internet a tam wszystko jest.
Wcześniej słuchałam strasznie pięknej piosenki która idealnie nas lachony na BB charakteryzuje ale ona jest dla osób które nie mają tendencji do depresji ani nie są po testowaniu ani przed.
Teraz słucham Aretha Franklin ale lubię soul, rock, metal, chill out, latino, instrumentalną, bluse. wszystko tylko żeby mi wpadło w ucho.
Czekamy z niecierpiliwościąDobranoc Loreetko:-)
Dam znac jutro.
ja używałam tego, nie powiem, żeby to było bóg wie co, ale dla mnie przyjemne, dodadkowa stymulacjaa próbowaliście ten durex wibrator przyjemność dla obojga. bo moja kumpela mówi że to pic na wode.
musze leciec bo pan i wladca chce wsadzic dupsko na kompa.
jest taka bajka dla dzieci Listonosz PATzajebiste imie Pat
Obrzydlistwo i zoboczenie po prostu, masz racjejest taka bajka dla dzieci Listonosz PAT
dla mnie to wszystko masakra, dewiacja i koniec!! wsadzanie krowie czy owieczce ło matko, nie ździerże chyba tego!!!![]()
jest taka bajka dla dzieci Listonosz PAT
dla mnie to wszystko masakra, dewiacja i koniec!! wsadzanie krowie czy owieczce ło matko, nie ździerże chyba tego!!!![]()
Bobo ty jutro masz wizyte jak sie czujes???