R
rouż
Gość
Ja narazie zmykam. Swieci pieknie sloneczko, przekasimy cos z synkiem i idziemy do piaskownicy
Do pozniej!
Do pozniej!
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
aha mialam sie was zapyatc jak jest u was ze spaniem,bo ja spie na boku prawie na brzuchu i przez to sie ciagle budze bo mi nie wygodnie.kiedys spalam tylko na brzuchu i nie wiem jak to bedzie do konca ciazy z tym spaniem
pa
No to nie pozostaje jak tylko Ci pogratulować, no i oczywiście trzymam kciuki za pomyślny piątek ;-)Jestem po wizycie u gina. Z dzieciaczkiem wszystko dobrze, ale nie miałam usg....W piątek mam wizytę z wynikami badań. No i wtedy usg zrobimy, żeby sprawdzić dla wszystkiego.