dobrowolniesłodkieLaura jak była mała uwielbiała jak jej czytałam Kubusia Puchatka
super bajeczka
Malinka a powiedz mi jak jest teraz z tą szkoła Twoja Julka obowiązkowo idzie szybciej?
5 latki mają teraz zerówkę tak?



Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
dobrowolniesłodkieLaura jak była mała uwielbiała jak jej czytałam Kubusia Puchatka
super bajeczka
Malinka a powiedz mi jak jest teraz z tą szkoła Twoja Julka obowiązkowo idzie szybciej?
5 latki mają teraz zerówkę tak?
No to sie niezle przyłozyłas do nauki z mlodaja żałuję ,że Laury nie wysłałam wcześniej jak poszła do zerówki to na początku kwietnia Pani powiedziała ,że Laura powinna być przynajmniej w pierwszej klasie ona się nudziła w zerówce i w pierwszej klasie też bo lubiła się uczyć i ja z nią dużo w domu robiłam miała opanowany proglam zerówki i 1 klasy jak szła do zerówki ale wtedy myślałam ,że jej nie będę skracać dzieciństwa
ale powiedzcie mi czy oni wprowadzają ten program 5 latki do zerówek czy nie przeszła ta ustawa?
mój adam na wesołej szkole jest od 1 klasyDominik ma w tym roku takie ksiazki-cwiczenia
Sa to cztery czesci i kazda przerobiona w przedszkolu czesc dostaja do domu
No to sie niezle przyłozyłas do nauki z mloda
Z tego c ja wiem to szesciolatki pojda obowiazkowo do pierwszej klasy za trzy lata:-)
Moze teraz jest jakos inaczej ale ja własnie tak slyszałam
mój adam na wesołej szkole jest od 1 klasy
mlenko przeszło od przyszłego roku tylko przez pierwsze 3 lata to decyzja rodziców![]()
WOW! Stracha napedzila, ale jaka aparatka, sama sobie szczebla wyjęła???a ja Wam opowiem o wczorajszym poranku bo zupełnie zapomniałam
Rano Lena się obudziła wstała w łóżeczku i już nas wołała Leszek wstał jej zrobić mleko zawsze wstaje robi jej mleko i daje mi mała do nas do łóżka i ja jej tę flachę podaję więc ja sobie jeszcze lekko kimam i nagle L podchodzi ido łóżeczka i krztczy "Lena" ja się podrywam patrzę a moje dziecko stoi przy łóżeczku na zewnątrz trzyma się szczebelków i sie patrz na nas z radocha na buzi
my w szoku mi serce lata bo pierwssze co to wizja ze wypadła ale to by było słychać a ta po cichutku więc patrzymy z rozdziawionymy buziami i w końcu sprawdzamy łóżeczko pod taką zawieszką na łóżeczko na akcesoria wyjęty jeden szczebelek , nie wiem jak to zrobiła i całe szczęście że wyszła nóżkami a nie głową
witaj w klubie!cos sie zmowilysmy w tym miesiacuWitam
Ide zaprowadzic mlodego do przedszkola i zaraz jestem i bede czytała co napisalyscie
U nas znowu zimno i słonca brakMlody stale kaszle
Dziewczynki jeszcze spia bo szly spac bardzo pozno a ja rano dostałam @,wiec juz sobie dzisiaj na solarke nie pojde![]()
u nas tez do dupy pogodaA u mnie od rana leje i leje,zimno jak szlaggorzej niż wczoraj,masakra.Oliwka będzie siedzieć w domu,nie będę ja ciągać w taka pogodę.jak usnie to skoczę na zakupy
![]()
u mnie 9stopni ale wieje i co chwile padaWiktoria dziś na pewno poszaleje z mężem!
U nas też zimno ,właśnie rozpaliłam w kominku ,jak ja mam iść na dwór malować listewki czy sprzątać kojec dla psów ,jak jest tam 8 stopni ,a do tego wieje,mam wrażenie ,ze to póżny wrzesień ,nie początek czerwca ,no masakra jakaś
kochana doskonale Cie rozumiem,tyle ze moj aztak pozno nie wraca do domua teraz witam się z rana, chociaż wczoraj musiałam uciekac bez pozegnania:-( BŁAGAM o wybaczenie:-)
ale mój D mnie tak wkurzył, że trzasnęłam laptopem nawet nie wyłanczając wszystkich programów
Wojna domowa normalnie była, bo jak zwykle on biedny i poszkodowany, nikt go nie docenia i jest mu źleco za chłop! jak go nigdy nie ma w domu, a jak jest to wraca pijany albo prawie pijany to jak ja się mam nie wściekac na niego?
Myślałam ze o udsze wczoraj, az sie dziwie, że Natala sie nie obudzila...
teraz mnie czekają ciche dni:-(
no dobra wyżalilam się, chociaz cisnienie to mi chyba zaraz mózg rozerwie![]()
widze ze to gardlo cos ostatnio panujeWitam
Chyba mam zapalenie gardła - nie mogę mówić, boli strasznie :--
-(
Nie mam weny. :-(
Uciekam :-(
Pa :-(
Jasiu wrócił na wieś z pracy w Anglii.
Ojciec:
- Weź, rozrzuć gnój.
Jasiu:
- What?
Ojciec:
- Łot krowy i łot konia. ____________________
Gdzie was znowu wywiało ,kończę kawę i spadam.....___
chyba nie dlaam Ci pospac tym telefonem co????????antoni zasnął to kładę sie też na drzemkę julia się bawi z adamem nawet cicho to pokimam troszkę bo nie dam rady przez cały dzień![]()
uwaga uwaga mamy anitkę mama helenki urodziła wczoraj o 23 z minutami miała cesarkę
wiadomość od anabuby wszystkie mamy buziaczki po badaniu usg odrazu szpital bo miała wielowodzie i cesarka. kurcze zapomniałam wymiary napewno długa na 51 cm anabubka napewno więcej wam napisze później malutka jest w inkubatorze bo to jednak miesiąc z wcześnie ale chyba jeszcze będzie tam z 3 dni....kurcze sory że tak chaotycznie ale synuś mnie pogania bo to jgo czas na kompa![]()